Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Filmy

Zooey Deschanel odhaľuje, ako sa scéna „Dieťa, zima vonku“, v rámci filmu „Škriatok“, objavila

Zooey Deschanel zdieľa niektoré tajomstvá zo zákulisia svojej doby v Elf.

40-ročná herečka, ktorá hrala ako Jovie v milovanom sviatočnom filme po boku Will Ferrel’s Buddy the Elf, sa zhovárala s Zábava týždenne o scéne Baby, It’s Cold Outside, ktorá odhaľuje, že nebola súčasťou pôvodného scenára, v skutočnosti bola šitá na mieru hviezde.

SÚVISIACE: Jonathan Scott oslovuje Zooey Deschanel Engagement Rumors



Pamätám si, že [režisér] Jon Favreau mi hovoril, že to obstarávajú pre kohokoľvek, kto hral túto rolu, spomínal Deschanel. Jedna herečka, na ktorú sa pozerali, bola dobrá v skateboardingu. Ale vtedy som mal kabaretný čin a veľa som vystupoval. Vedeli, že som spevák, a tak to dali do svojej špeciálnej veci, o ktorej mohol zistiť, že som dobrá.

Ale boli to Ferrellove rúry, ktoré šokovali kamenec New Girl. Povedal, že nebol spevák, takže som toho veľa nečakal ... Ale jeho otec [Roy Lee Ferrell Jr.] je skvelý hudobník. Mal som vedieť, že bude tajne dobrý!

Je to vtipné, pretože je zrejmé, že každý vie, že nie je vhodné chodiť po dievčenskej kúpeľni, keď sa niekto sprchuje, ale je tak dôveryhodný ako tento bezuzdný škriatok, povedal o scéne Deschanel. Je to čudné, že je tam, ale úplne si kúpite, že jeho úmysly sú čisté a nevinné.

SÚVISIACE: Zooey Deschanel a Drew Barrymore hovoria o posadnutosti svojich detí mačkami a dinosaurami

Deschanel mala s Baby, It’s Cold Outside dlhoročný vzťah, dokonca si ho neskôr nahrala so svojím partnerom She & Him M. Wardom.

Trochu som nad tým váhala, pretože som to dokázala, pripúšťa. A tak som povedal: ‚Čo tak otočiť scenár a budem spievať mužskú časť?‘ Takže tak sme to nakoniec skončili.

Elf mal premiéru prvýkrát v roku 2003.