Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Yoobi

Zendaya sa vrátila do svojej bývalej základnej školy, aby prekvapila študentov školskými pomôckami

Zendaya sa vracia ku svojim koreňom.

23-ročná herečka Euphoria smerovala do svojho rodného mesta Oakland v Kalifornii, kde prekvapila študentov svojej bývalej základnej školy, Global Family Elementary School, bezplatnými školskými pomôckami v spolupráci s Yoobi.

SÚVISIACE: Michael B. Jordan miluje, že mu Zendaya ukradla vzhľadYoobi je organizácia one-to-one, ktorá daruje zásoby pre učebne a študentov po celej krajine za každý produkt, ktorý predajú.

Ďakujem Yoobi, že ste mi pomohli prekvapiť každého študenta veľmi špeciálnej školy v mojom rodnom Oaklande školskými potrebami, aby som mohol správne začať školský rok! Zendaya označila titulnú fotku sladkej selfie so študentmi, ktorú zdieľala v službe Instagram Story.

Instagram / Zendaya

Instagram / Zendaya

Instagram / Yoobi

Instagram / Yoobi

SÚVISIACE: Zendaya a hlavný predstaviteľ skupiny „Euphoria“ Jacob Elordi spolu dovolenkujú v Grécku

V príhovore všetkým deťom, zdokumentovanom na Yoobiho Instagrame, Zendaya povedala, že keď vyrastie, chce, aby bola niekým, kto je láskavý, niekým, kto vždy inšpiruje a dáva späť.

Kamenec potom zamieril do tried, kde rozdávala zásoby vrátane gumy, lepiacich tyčiniek a pasteliek.

Kliknutím zobrazíte Evolúcia štýlu galérie: Zendaya

Ďalej snímka