Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Zara Larsson prejde prstom po novinárke pri článku o jej bradavkách

Zara Larsson v nedeľu vyvolala online šialenstvo, keď sa vydala na Twitter, aby opätovne tweetovala článok, ktorý sa zameriaval na jej bradavky a nie na jej talent.

Larsson, 19 rokov, dala jasne najavo, že po tomto filme nebola jej fanúšikom Denná hviezda dotyčná novinárka sa rozhodla komentovať svoje telo a nie skutočnosť, že práve predviedla vypredané predstavenie.

Spevák, ktorý uverejnil odkaz na článok s názvom Intimné piercingové vystúpenie Zary Larssonovej, povedal: „Predstavte si, že chodíte do školy a máte titul, len aby som napísal, že mám bradavky lol.

Larssonovi stúpenci okamžite odpovedali na Twitter, aby komentovali tento príspevok, pričom jedna osoba bola zdieľaná: Zara Larssonová vyzýva novinárku, aby napísala sexistický článok zameraný na jej telo, ktoré je v rozpore s jej kariérou.

Žena s bradavkami? Čo preboha, dodal druhý.SÚVISIACE: Nicki Minaj kritizuje sexistický hip-hopový priemysel v sociálnych sieťach Rant: „Kedy to prestane?“

Tretia napísala: DIEVČA S Bradavicami ??????? ŽIADNE, ako štvrtý zakričal: TO JE TO, PREČO VÁS MILUJEM.

Larssonove komentáre prichádzajú potom, ako prehovorila o tom, že chce niečo zmeniť.Povedala Yorkshire Evening Post : Mám pocit, že moja generácia je vo svojich myšlienkach taká odchádzajúca a expresívna a že treba počuť naše hlasy. Ako vidíte, zjavne nemusíte byť politici, aby ste mali na veci názor.

SÚVISIACE: Ellen DeGeneres čelí odporu pre vnímaný sexistický Tweet Katy Perry

Na to, aby ste boli prezidentom, nemusíte byť ani politici. Moja mama raz povedala: ‚Je mi ťa ľúto‘, pretože boli len v chlade. Možno musíme za niečo bojovať a ja verím, že to nejako dáva zmysel tomu, čo robíme, a dúfam, že dokážeme všetkým, že láska skutočne vyhráva a to všetko, pokračoval Larsson.

Hudobník potom dodal: Dúfam, že moja generácia je generáciou lásky a dúfam, že keď dospejeme a budeme sedieť pri moci, budeme prijímať a vzdelávať sa v oblasti náboženstva, ľudských práv a feminizmu. Je to také obrovské hnutie a je to už roky a dúfam, že sa môžeme každý deň posúvať vpred, keď vyrastieme a budeme robiť väčšie a väčšie veci. Naozaj by som bol rád, keby moja generácia zmenila svet.