Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Zach Galifiankis brutálne uráža Paula Rudda v klipe z filmu Interview s filmom Between Two Ferns: The Movie

Zach Galifianakis sa stal známym pre svoje urážlivé, neinformované rozhovory s osobnosťami od Justina Beeversa po komunitného organizátora Baracka Obamu v jeho ne-reálnej talkshow Medzi dvoma kapradinami a vo svojom novom filme Netflix Medzi dvoma posúva veci na celú úroveň Ferns: The Movie.

Vo veselom klipe z filmu Galifianakis nemilosrdne trhá hosťa Paula Rudda počas nehorázne nezvládnutého rozhovoru, ktorý zišiel z koľají ešte predtým, ako sa vôbec začal.

Čo to bolo za vec, ktorú ste si sťažovali na pohyb #MeToo predtým, ako sme sa začali valiť? Čo to bolo? Galifianakis sa pýta hviezdy Ant-Mana hneď, ako rozhovor začína.SÚVISIACE: Zach Galifianakis topí Matthewa McConaugheyho vo filme „Medzi dvoma kapradinami“ s hviezdami

Zarazený Rudd trvá na tom, že si na to nesťažuje, ale Galifianakis jednoducho prevráti oči a odfrkne si, ach, teraz nechceš teraz povedať nič, keď idú kamery? Dobre.

Veci odtiaľ idú z kopca. Niektorí ľudia majú všetko: vzhľad, talent. Aký je to pocit mať iba vzhľad? pýta sa hviezda kocoviny.

Čítal som, že by ste mohli prestať hrať a jednoducho zmiznúť? Galifianakis potom požiada. Kde si to čítal? Rudd odpovedá.

Práve tu, hovorí Galifinakis a ukazuje na svoje poznámky. Zapísal som si to.

SÚVISIACE: Zach Galifianakis hostí Jerryho Seinfelda a Cardi B v novej epizóde filmu „Medzi dvoma kapradinami“

Hostiteľ sa potom spýta: Čo uprednostňujete: byť vo filmoch Marvel alebo byť vo veciach, o ktorých nikto nikdy nepočul? Rudd pripúšťa, že má radšej filmy od Marvelu, než sa Galifianakis opýta: Máte nejaké tipy pre ľudí, ktorí s vami musia robiť pohovory, ktorí sa obávajú, že by mohli zomrieť od nudy?

Between Two Ferns: The Movie je momentálne vysielaný na Netflixe.