Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Youtube

Hviezda na YouTube Colleen Ballinger v slznom videu odhalila, že sa rozvedie

Colleen Ballinger, ktorá je známa predovšetkým z YouTube mena Miranda Sings, nedávno odhalila, že sa bude rozvádzať so svojím manželom, spevákom Joshuom Evansom, po niečo vyše roku manželstva.

So svojou novou sériou Netflix Haters Back Off, ktorá má debutovať 14. októbra, komička a herečka zdieľali uplakané, takmer 12-minútové video na svojom kanáli YouTube, kde vysvetlila svoje rozhodnutie rozísť sa s manželom, ktorý sa často objavoval. s ňou online.

Na úvod by som chcel povedať, že Joshua je úžasný muž, a som do neho tak zamilovaný, povedala. To nemá nič spoločné s slovami „Je to zlý človek“ alebo „Urobil mi niečo hrozné“ alebo s niečím podobným. Je to dobrý človek a milujem ho.Súvisiace: Hviezda YouTube Colleen (Ballinger) Evans priznáva, že je „nervózna“ z jej veľkého ťahu na Netflix s filmom „Haters Back Off“

Ballinger pokračoval a vysvetľoval: Od začiatku sme vždy mali veľmi skalný vzťah. Vždy sme mali tupé hlavy. Vždy sme bojovali, odkedy sme sa skutočne stretli. Nikdy to nebol dokonalý vzťah.

Ballinger vo veľmi emotívnom videu, ktoré si od zverejnenia 30. septembra získalo viac ako 6 miliónov divákov, upustil od vysvetľovania, v čom sa presne stala chyba, poznamenáva však, že pár si pred fanúšikmi ponechal určité zložitejšie časti svojho vzťahu.

Podobne Evans zverejnil svoje vlastné video na YouTube, kde sa podelil o svoje myšlienky na blížiaci sa rozvod páru. Ballinger aj Evans prezradili, že si chcú v emocionálnom období oddýchnuť od YouTube.