Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Melissa Claire Egan

Hviezda filmu „Mladí a nepokojní“ Melissa Claire Egan čaká na chlapčeka

Gratulujem Melissa Claire Egan a jej manželom Mattom Katrosarom. Šťastný pár čaká synčeka.

Správa prichádza potom Mladí a nepokojní herečka odhalila, že niekoľkokrát potratila a bojovala s plodnosťou. Egan sa v utorok vydala na Instagram, aby urobila toto oznámenie a ukázala svoje narastajúce hrčky.

Baby Boy Katrosar, ktorý je veľmi šťastný, že sa oň podelí, má doraziť koncom augusta, uviedla hviezda telenovely. Akokoľvek sme šťastní, cesta sem sa naplnila množstvom sĺz, stresu, smútku, bezmocnosti, beznádeje a 2 spontánnych potratov.Egan ďalej povzbudzoval ostatných, ktorí prežívajú akékoľvek problémy s plodnosťou, aby sa nevzdávali nádeje.

Dodala, že ktokoľvek prechádza týmto procesom alebo akýmkoľvek druhom problémov s plodnosťou, cítim vás, vidím vás, nie ste sami. Prial by som si, aby som mohol skočiť cez tento telefón a objať vás. Prosím, nevzdávaj sa nádeje. Stále dôverujte a majte vieru. Toto máš !!!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Melissou Claire Egan (@missyclaireegan)

Egan a Katrosar, ktorí sa tiež objavili v seriáli o mydlách, uzol zviazali v júli 2014. Pár sa rozprával s ET ešte v novembri o tom, ako si Mladí a nepokojní požičali Katrosara, aby hral únoscu svojej manželky v dlhoročnej televíznej šou.

Ako každý vie, je to COVID krát a aj keď sa chystáme nahrávať, sme od seba všetci šesť stôp, povedal Egan Mattovi Cohenovi z ET. Takže, náš výkonný producent mi poslal správu s textom: „Môžeme si požičať vášho manžela, aby vás prišiel ovládnuť?“ A ja som bol rád: „Čo?“ Dalo to však zmysel, je to ako: „Nikto sa ťa nesmie dotknúť.“

Keď bol pár na palube, Katrosar hral ako únosca filmu Mladí a nepokojní a dokonca ho zo žartu nechala jeho manželka nazývať únoscom po celom dome.

VIAC OD ET:

Hviezda „Mladí a nepokojní“ popisuje jej traumatické detstvo

„Mladí a nepokojní“ sa vracajú s novými epizódami

William Wintersole, hviezda filmov „Mladí a nepokojní“ a „Všeobecná nemocnica“, mŕtvy vo veku 88 rokov

Kliknutím zobrazíte galériu Hollywoodsky boom pokračuje

Ďalej snímka