Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Wendy Williamsová zasiahla veľkým odporom po vysmievaní „Rozštiepenej palety“ Joaquina Phoenixa, hostiteľa Cher Slams

Wendy Williams sa po necitlivých poznámkach o Joaquinovi Phoenixovi ocitla v horúcej vode.

Počas nahrávania svojej epizódy dennej talkšou 7. januára The 55. moderátorka Show Wendy Williamsová diskutovala o nomináciách na Oscara v roku 2020, vrátane Phoenixa, ktorý je nominovaný za svoju prácu v Jokerovi.

Keď spomenula jeho prenikavé oči, po svojom víťazstve na Zlatých glóbusoch minulý víkend povedala: „Keď si oholí fúzy, urobí si vlasovú zlomeninu.

SÚVISIACE S DANOU: Wendy Williams klauni Howardovi Sternovi za to, že sa nedostal do televízie: „To ste ešte neurobili“

A navyše, má jedno z nich - ako to nazvať? Rozštiepená pera, rázštep podnebia.Potom si zahákla prst do pery, aby napodobnila bežnú vrodenú chybu. Rozštiepený ret alebo rozštiepené podnebie nastáva, keď sa pery alebo ústa dieťaťa netvoria správne.

Zatiaľ čo Phoenix nikdy neriešil jazvu na perách, fanúšikovia zdobeného herca neboli spokojní s Williamsovými komentármi.

SÚVISIACE: Tiffany Haddish trvá na tom, že to nebola ona, kto sa počas vystúpenia „Wendy Williamsovej“ zahryzol do BeyonceWilliams sa odvtedy za svoje poznámky ospravedlnil. Odvolával sa na stopéra Adama Bighilla z Candian Football, ktorého syn si vyžadoval operáciu, aby si nechal opraviť pery.

Uverejnila:

Cher však nič z toho nemala.

Kliknite a zobrazte galériu 10 najlepších rolí Joaquina Phoenixa

Ďalej snímka