Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Spevák skupiny „The Voice“ Cam Anthony kedysi účinkoval v skupinách „Ellen“ a Met The Obamas

Tréneri Voice dostali pri príprave ochutnávku skutočnej hviezdnej sily.

V pondelňajšej premiére sezóny sa na pódiu svojho koncertu Blind Audition predstavil spevák Cam Anthony, ktorý predviedol Sam Smith’s Lay Me Down.

SÚVISIACE S DANOU: ‘The Voice’: Christine Cain Brins Soul To Harry Styles ‘‘ Watermelon Sugar ’Nick Jonas veľmi rýchlo otočil stoličku a do veľkej miery zablokoval Johna Legenda. Blake Shelton tiež nakoniec trafil jeho gombík a nastúpil vhadzovanie medzi trénermi.

Veľmi som ťa chcel v mojom tíme, ale Nick ma zablokoval, povedala legenda Anthonymu. Zneli ste fantasticky. Všetky vaše behy boli nádherné a ak budem mať príležitosť ťa ukradnúť, pokúsim sa o to.Po ukončení hry sa Anthony nakoniec vybral s tímom Blake.

Jeho vystúpenie vo filme The Voice však nebolo iba Anthonyho slávou.

V roku 2014 sa objavil a vystúpil Show Ellen DeGeneres , povedal som hostiteľovi, že spievam od svojich štyroch rokov. Moji rodičia ma počuli spievať reklamu Folgers.SÚVISIACE S DANOU: ‘The Voice’: Raine Stern Leaves Blake Shelton ‘Speechless’ After Rocking Out To MGMT ‘Electric Feel’

V tom čase dodal, že som povedal svojmu učiteľovi matematiky o príchode na predstavenie a on mi skutočne veľa poradil. Povedal, že vždy bolo dobré zostať verný sám sebe a ubezpečiť sa, že vždy budem verný ľuďom, ktorí tam boli so mnou.

Odtiaľ bol Anthony pozvaný do Bieleho domu a mohol sa stretnúť s Barackom a Michelle Obamovými.

Keď otvárame dvere, aby sme tam prišli, bol ako „Cam!“ A ja ako „Ja?“ A áno, je to naozaj super chlap. Musel som s ním hrať basketbal, povedal Steve Harvey stretnutia s americkým prezidentom.