Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

„Vikingovia“ sa vracajú na historickú poslednú sezónu na Nový rok

Zavolajte do roku 2021 s výletom do minulosti.

V piatok, História Kanady oznámila, že historická dráma Vikings sa vráti do svojej finálnej sezóny 1. januára 2021 o 21:00 ET / PT.

SÚVISIACE: Hviezda Vikingov Alexander Ludwig a Lauren Vážení oznamujú zásnuby roztomilým príspevkom

Po epických bitkách v prvej polovici sezóny 6, ktoré sa vysielali začiatkom tohto roka, sa v posledných 10 epizódach série dočká konfliktu medzi Rusmi a Vikingami, ktorý má zničujúce následky.

Zatiaľ čo na Islande je Ubbe odhodlaný splniť sen svojho otca Ragnara a plaviť sa ďalej na západ, ako predtým cestoval ktorýkoľvek Viking, znie oficiálny popis. A v Anglicku je nedokončený obchod. Vikingovia tam založili osady a dobyli väčšinu krajiny - okrem Wessexu. Kráľ Wessexu, Alfred Veľký, je jediným saským vládcom, ktorý vážne spochybňuje ich úplnú nadvládu. Ivar vykostený musí opäť čeliť v boji kráľovi, ktorého poznal ako chlapca iba na posledné zúčtovanie.Foto: História

Foto: História

SÚVISIACE: Travis Fimmel váži v poslednej sezóne „Vikingov“, Spinoff

Pre fanúšikov sklamaných rozlúčkou s Vikings je seriál spin-off pokračovania s názvom Valhalla v súčasnosti sa pracuje v Netflixe.Šou vytvorili Michael Hist a účinkujú v nich Alexander Ludwig, Alex Høgh Andersen a Peter Franzen.

Nalaďte sa na finálovú sezónu Vikingov v stredu o 21:00. ET / PT začiatok 1. januára 2021 ďalej História Kanady a streamujte nové živé a minulé epizódy na požiadanie v službe StackTV, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Amazon Prime Video Channels.