Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Vanna White

Vanna White sa otvára o smrti snúbenca Johna Gibsona v 80. rokoch

Vanna Whiteová je úprimná v zložitom období svojho života.

V piatok sa hviezda Kolesa šťastia objavila na prehliadke Tamron Hall Show a hovorila o smrti snúbenca Younga a nepokojného herca Johna Gibsona v roku 1986 pri havárii lietadla.

SÚVISIACE: Vanna White odhaľuje, ako jej Faith pomohla vyrovnať sa so snúbencovou smrťou a potratomBolo to zjavne veľmi ťažké, je také ťažké niekoho okamžite stratiť a byť na očiach verejnosti, chcete smútiť, pripomenula si.

Ale musím povedať, že bolo toľko ľudí, ktorí ma oslovili, fanúšikov, ktorí sa podelili o svoje zážitky, takže som sa necítil sám, cítil som sa milovaný a cítil som sa chránený, ale fanúšikovia, ktorí sa dostali a len celá Amerika, ktorá sa k tomu dostala out to trochu uľahčilo, pokiaľ je to možné, dodal White.

V roku 1990 sa White vydala za Georga Santo Pietra, s ktorým sa rozviedla v roku 2002. Potom bola až do roku 2006 zasnúbená s podnikateľom Michaelom Kaye.

SÚVISIACE: Hviezdy filmu „Wheel of Fortune“ Vanna White a Pat Sajak sa pohádali iba raz - a dôvodom sú Bonkers.

Od roku 2012 televízna osobnosť randí s Johnom Donaldsonom, a hoci nie sú manželmi, to neovplyvnilo blízkosť ich vzťahu.

Cíti sa ako snúbenec, cíti sa ako manžel, povedala Whiteová. Boli sme spolu dlho. Ja by som ho nazvala svojím manželom.