Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tom Cruise

Tom Cruise, syn Nicole Kidman’s Son Connor ohlasuje novú cestu kariéry

Connor Cruise preráža podnikanie v oblasti grilovania.

Bývalý 26-ročný herec, ktorý je synom Toma Cruisa a Nicole Kidmanovej a objavil sa vo filmoch ako Sedem libier či Red Dawn, sa rozbieha po novej kariére.

Podľa svojho posledného príspevku na Instagrame plánuje Connor stať sa grilovačom.SÚVISIACE S DANOU: Nicole Kidman a Tom Cruise’s Son Connor sú nerozpoznateľné pri zriedkavom zachytávaní sociálnych médií

Napísal: Potom, čo mi veľa priateľov povedalo, som sa konečne rozhodol založiť si jedlo IG @connorsmeatshack s mojou bestie @ kimj526. Dajte si pozor, ak máte radi záhradné steaky, bourbon, kuracie mäso alebo skutočne čokoľvek, na čo sa v ten deň cítime.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Connorom Cruisom (@theconnorcruise)

Neskôr si vytvoril účet Instagram @ConnorsMeatShack, kde zdieľa svoje najnovšie grilovacie experimenty ako steaky ribeye, hrudník wagyu a kuracie shawarma.

SÚVISIACE: Syn Connora Toma Cruisa vyzerá vzácne po boku svojho otca

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ConnorsMeatShack (@connorsmeatshack)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ConnorsMeatShack (@connorsmeatshack)

Connor je druhé najstaršie dieťa Toma a Kidmana. Bývalý pár, ktorý bol ženatý 11 rokov, má tiež spoločnú manželku Isabelle (28). Tom neskôr privítal dcéru Suri s bývalou manželkou Katie Holmes, zatiaľ čo Kidman a jej manžel Keith Urban zdieľali spoločnú nedeľu Rose Rose (12) a Faith Margaret (10).