Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Žiadne Kroviny

Cover Chilli Loves Weezer z TLC „No Scrubs“: „Dúfam, že to dokážeme predviesť spolu“

Weezer práve posunuli svoju náklonnosť k písaniu piesní na vyššiu úroveň.

Kapela prekvapila fanúšikov v stredu neskoro večer vydaním úplne nového albumu, ktorý neobsahoval nič iné ako obaly.

SÚVISIACE: „Weird Al“ Yankovic Stars In Weezer’s Music Video For ‘Africa‘ CoverTeal Album , ako sa volá, prichádza po tom, čo sa kapele v minulom roku darilo v kampani na sociálnych sieťach, vďaka ktorej nahrali coververziu Toto’s Africa.

Afrika je zahrnutá dňa Teal Album spolu s ďalšími deviatimi populárnymi skladbami, napríklad Tears for Fears ‘Everybody Wants To Rule The World a TLC’s No Scrubs.

Rovnako ako obal pre Afriku, aj verzie Weezer sú verným stvárnením originálov.

Celý zoznam skladieb:

Afrika
Každý chce vládnuť svetu
Sladké sny sú vyrobené z tohto)
Take On Me
Šťastní spolu
Paranoidný
Pán Modré nebo
Žiadne kroviny
Billie Jean
Stoj pri mne

SÚVISIACE: Weezer ‘Saturday Night Live’ Sketch Gets Bandmates ‘Pečiatka schválenia:‘ Go Matt Damon! ‘

Členke TLC Rozande Chilli Thomas sa páčilo to, čo počula, a povedal Valiaci sa kameň že ona a zvyšok skupiny budú naživo spolu s Weezerom.

Keď som to počul, miloval som to! Odviedli skvelú prácu. Dúfam, že to spolu dokážeme, povedala RS .

Skupinu určite poznám, povedala o Weezerovi. Úplne chápem, prečo by to ktorékoľvek dievča urobilo, ale keď to chlapci urobia, idem: ‘Je zrejmé, že to nie sú kroviny.‘ Keby to boli kroviny, nespievali by pieseň s takýmto typom dôvery.

Vyjadrila tiež vďaku za skutočnosť, že skupina No Scrubs je naďalej obľúbená - a zopakovala nádej, že v určitom okamihu vystúpi s Weezerom.

Je to naozaj dobré, pretože keď ste v štúdiu, dúfate a modlíte sa, aby ste vytvorili piesne, ktoré majú dlhú životnosť. A máme, takže to je požehnanie. Hovorím vám, že chcem osloviť [Weezera] a pokúsiť sa uskutočniť toto predstavenie! dodala, dokonca opätovne využila ponuku na Twitter:

Medzitým na Twitteri priniesla obálka No Scrubs najohrozenejšiu odpoveď.