Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Tiffany „New York“ Pollard si nechala odstrániť prsné implantáty v premiére sezóny

Hviezda reality show Tiffany New York Pollard je späť na Botchedovi. Tentokrát ide pod nôž, aby si dala odstrániť prsné implantáty.

Keď sa momentálne pozerám na svoje prsia, doslova mi pripomínajú Snoopyho uši na hrudi, hovorí v premiére sezóny 6.

SÚVISIACE S DANOU: Ayesha Curry odhaľuje, ako popôrodná depresia viedla k jej úlohe „spackaného trupu“Pred štyrmi rokmi urobila Pollard škvrnitý vzhľad, aby si urobila plastiku nosa a podstúpila zákrok na zníženie implantátu prsníka. Teraz si necháva nadobro odstrániť implantáty.

Na premiére Pollard hovorí, že implantáty kĺzali a padali a je presvedčená, že vedú k zdravotným problémom, ako sú hnačky, točenie hlavy a ťažkosti s koncentráciou. Dr. Terry Dubrow informoval, že jej odstránenie prsného implantátu je najrýchlejšie sa rozširujúcim zákrokom v jeho praxi, kvôli chorobe žien.

Pollard hovorí, že je taká nadšená, že sa môže pustiť do tejto novej zdravej fázy môjho života, pretože doktor Dubrow používa extra natiahnuté prsné tkanivo na vytvorenie nových prsníkov.

SÚVISIACE: Olivia Newton-John poskytuje fanúšikom aktualizáciu zdravia uprostred bitky o rakovinu prsníka: „Robím sa skvele“

Keď vaše t ** už neklesnú, spoznáte svoje ženstvo úplne novým spôsobom, hovorí Pollard po operácii. Nikdy som sa nezobudil z operácie a cítil som sa tak nádherne. Neurobili ste zo mňa súčasť mrzutého výboru pre bláznovstvo. Stále cítim trochu Dolly Parton v krvi! Som pripravený ísť do klubu. “

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Originál H.B.I.C je späť na #botched Nenechajte si ujsť moje stretnutie s Docs ‍⚕️‍⚕️ tento pondelok o 10 / 9c iba na E!

Príspevok zdieľaný používateľom Tiffany Pollard (@tiffany_hbic_pollard) 1. novembra 2019 o 12:26 PDT