Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Taylor Swift

Text piesne Taylor Swift pre „The Lakes“, ktorá zdanlivo odhaľuje podrobnosti o jej vzťahu s Joeom Alwynom

Swifties sa teraz môžu oficiálne upokojiť, vedia toTaylor SwiftaJoe Alwynsú stále silné! Po vydaní prekvapivého albumu Swift Folklór začiatkom tohto mesiaca speváčka teraz upustila od lyrického videa pre The Lakes.

Niektorí fanúšikovia sa pýtali, či to kvôli Swiftovi a Alwynovi skončilo kvôli všetkémutexty a piesne o zlomenom srdci. Zdá sa však, že to potvrdzuje nová skladba Swift (bonusová skladba z albumu)teórianie je pravda, pretože obsahuje niekoľko láskyplných odkazov na britského herca.

Vezmi ma k jazerám, kde všetci básnici zomreli / nepatrím a moja milovaná, ty tiež nie, spieva. Tie vrcholy Windermere vyzerajú ako ideálne miesto na plač / vydávam sa na cestu, ale nie bez mojej múzy.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Alwyn bola pre Swift múzou už od doby, keď sa títo dvaja začali stretávať pred viac ako tromi rokmi. Navyše sa zdá, že čiara Windermere odkazuje na najväčšie anglické prírodné jazero. Lovebirds strávili spolu veľa kvalitného času v krajine, takže má zmysel, prečo by chcela nejakým spôsobom vzdať hold Veľkej Británii.

Fanúšikovia tiež vedia, že Swift sa v posledných rokoch snaží udržať svoj život v súkromí, najmä čo sa týka lásky. Na rozdiel od minulých vzťahov sa Swift rozhodla ponechať si svoj románik s Alwyn mimo sociálnych médií, ktorým sa, zdá sa, venuje neskôr v piesni.A chcem ťa práve tu / Z ľadom zamrznutej pôdy vyrastala červená ruža / Keď už ju nikto nemal na tweetu, spieva na trati. Zatiaľ čo som sa kúpal v útesových bazénoch / S mojou kalamitnou láskou a neprekonateľným smútkom.

Na začiatku skupiny The Lakes sa zdá, že Swift tiež odkazovala na svoj život v centre pozornosti a na očarujúcu stránku slávy, keď spieva: Je romantické, ako ma všetky moje elegancie velebia? / Nie som vystrihnutý pre všetky tieto cynické klony / Títo lovci s mobilnými telefónmi.

Speváčka bola v posledných rokoch veľmi hlasná v súvislosti s tým, ako ju vnímala verejnosť, predovšetkým s reakciou, ktorej čelila uprostred svojho sporu sKanye WestaKim Kardashian Westnad jeho hitom Famous z roku 2016.Hromadné verejné hanobenie, kedy milióny ľudí tvrdia, že ste zrušení cenovej ponuky - sú veľmi izolačné, povedal Swift Vogue vlani v septembri. Nemyslím si, že je toľko ľudí, ktorí dokážu pochopiť, aké to je mať milióny ľudí, ktorí vás veľmi hlasno nenávidia. Keď hovoríte, že je niekto zrušený, nejde o televíznu reláciu. Je to človek. Posielate tejto osobe veľké množstvo správ, aby buď umlčali, zmizli, alebo by to mohlo byť vnímané ako „zabite sa“.

Uvedomila som si, že musím reštrukturalizovať svoj život, pretože sa cítil úplne mimo kontroly, pokračovala. Okamžite som vedel, že o tom potrebujem robiť hudbu, pretože som vedel, že to je jediný spôsob, ako to môžem prežiť. Bol to jediný spôsob, ako som si mohol zachovať svoje duševné zdravie a tiež vyrozprávať príbeh, aké to je podstúpiť niečo také ponižujúce.

Viac si môžete vypočuť vo videu nižšie.

SÚVISIACI OBSAH:

Vo vnútri „Folklóru“ Taylor Swift: Veľkonočné vajíčka a najdivokejšie teórie fanúšikov

Taylor Swift uvádza „Cardigan“ hudobné video vyrobené v karanténe

Prečo si fanúšikovia Taylor Swift myslia, že Joe Alwyn napísal dve „folklórne“ piesne