Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Taryn Manning sa vracia na Instagram a tvrdí, že bola napadnutá po tom, čo vyhlásila, že „OITNB“ mi „ublížila viac ako čokoľvek v mojom živote“

Orange Is The New Black hviezda Taryn Manning sa vrátila na Instagram a tvrdí, že bola napadnutá hackerom po krátkom zablokovaní jej účtu.

Herečka, ktorá zjavne zabila šou a jej spoločné hviezdy v predchádzajúcich správach, zverejnila vo svojom životopise Môj účet je hacknutý a tieto správy ma mrzia :( Som späť a teraz som bol schopný vymazať!

Zverejnila tiež:Zobraziť tento príspevok na Instagrame

#love

Príspevok zdieľaný používateľom Taryn Manning (@tarynmanning) 28. júla 2019 o 2:26 hod. PDT

Dni po finálovej sezóne, ktorá bola premiérou šou, sa Manning, ktorý na premiére chýbal, s chválou obrátil na Instagram.

Táto šou ma zranila viac ako čokoľvek v mojom živote, a ak je to to, čo musím urobiť, aby som presadila to, za čím si stojím, budem. Musím sa ozvať skôr, ako sa mi niečo stane. F ** k sláva! Táto šou ublížila ľuďom. Nikdy sa to skutočne nedozviete, ale mnohých zranilo! Len si predstavte tie, ktoré ste už nikdy nevideli. Myslíte si, že sa to pre nich cítilo dobre. Už nemusím v tomto meste pracovať. Všetci ma prepustili za to, že mám chrbtovú kosť, napísala Manningová v časti svojho nesúdržného titulku.

SÚVISIACE: Hviezda „OITNB“ Taryn Manning objasňuje znepokojujúci príspevok na Instagrame o tom, že je „terorizovaná“ a „paralyzovaná“

Ani jeden člen obsadenia sa o mňa nestará. Len pozeraj, dodala.

Tiež svojim fanúšikom povedala: Už nejedzte zvieratá. Nechápete, čo robíte svojmu telu a čo si predplatíte. Nie je zdravé jesť zabité zvieratá! Jesť ich strach.

A že obchodovanie s ľuďmi je najepičnejším zločinom a deje sa ho už druhý. Otroctvo je horšie ako kedykoľvek predtým a ešte horšie, keď sme boli „MUŽOM“, a hovorím to len preto, že som sa od Johna Singletona dozvedel, aký zbytočný som bol ako biely človek.

Manning, ktorý hrá Tiffany ‘Pennsatucky‘ Doggett, dodal, že som rád za tie, ktoré sa zvykli, samozrejme, ‘držať‘, ale vstúpiť a POMÁHAŤ teraz. Prestaňte žiť svoj život chamtivosťou a jediným potešením v tele a vráťte sa! Moja teta sa vydala za černocha. Nemám v tele rasistickú kosť, ale nemôžete podporovať mier s nenávisťou.

Jej hviezda Lori Petty odpovedala a napísala: „Hej, ľúbim ťa.

Manning odpovedal Pettymu slovami: „Thx bubs, viem, že to robíš. A ja ťa milujem. Vzdávam všetko, aby som mohol hovoriť o tom, aká hrozná je táto kariéra a ako hrozne sa k nám správa. Ako som nikdy nevedel, či sa vraciam, mal som sedem voliteľných sezón. Ako som ani nevedel naplánovať svoj život, zorganizovať čokoľvek, pretože všetko bolo tajomstvom. Samoobslužné býky ** t, na každú chorú agendu. Ako už tu neboli niektoré z najdrahších postáv. Moji kamoši. F ** k tejto show. Táto šou ma tak zranila.

Manningov Instagram bol potom deaktivovaný o necelých 24 hodín neskôr, ale nie je jasné, či to bola práve ona. Organizácia ET Canada oslovila svojho zástupcu, aby objasnila a zaistila, že je herečka v poriadku.

Tento príspevok prichádza po ďalšom príspevku na Instagrame, v ktorom sa fanúšikovia obávali, že by mohla byť samovražedná.

Keď niekto volá o pomoc od niekoho, kto ide po vašom živote a duši. Prosím počúvaj. Nikto si nezaslúži, aby mu niekto iný sám zničil život natoľko, že bude ochrnutý a nikdy neodíde v strachu. Snažil som sa to povedať všetkým. Nikoho to nezaujímalo, napísal Manning. Poďakovala však aj tvorkyni OITNB Jenji Kohanovej za krásnu šou, ktorá je v rozpore so všetkým, čo povedala vo svojom najnovšom príspevku.

SÚVISIACE: Taryn Manning volá stylistku, ktorá ju obliekla do šiat za 200 dolárov na odovzdávaní cien SAG Awards: ‘It’s Wack’

Ona neskôr objasnila, že sa stala terčom kybernetického teroristického útoku , Mám chuť niekedy zomrieť, hoci by som si nikdy nevzal život. Je to škaredé, keď niekto môže skartovať celú vašu existenciu online.

Ďalší príspevok v piatok označil viac jej spoločných hviezd. Nesprávaj ma ako svinstvo. Som z toho chorý! Nikto z hereckého súboru so mnou nikdy nehovorí ani nepodporuje, ale napriek tomu sú to také dobré ženy. Taká feministická. Root pre ich kamaráta. Úprimne povedané, jediný slušný človek je Laura [Pepon] a Jessica [Pimentel]. Zvyšok ma nikdy nepozval. Ublížili mi Dajte vedieť. Cítiť. Blbec!

https://www.instagram.com/p/B0ZW5mWBSxO/