Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

T.R. Rytier zachráni podvyživeného psa na ceste do Veľkého kaňonu

Cestou cez víkend do Grand Canyonu T.R. Rytierska dovolenka nabrala nečakaný spád.

Hviezda Grey’s Anatomy musela výlet pozastaviť, keď na rušnej diaľnici narazil na malého psa, ktorý vrhal sem a tam.

SÚVISIACE S DANOU: ‘Grey’s Anatomy’ Vet T.R. Rytier je späť vo vesmíre Shonda Rhimes

V pondelňajšom príspevku na Instagrame sa Knight, majiteľ najmenej troch ďalších psov s manželkou Patrickom Leahy, podelil o to, že sa zastavil, aby pomohol bláznovi.

Včera sme boli na ceste do Grand Canyonu, keď sme na rušnej diaľnici videli malého psa, ktorý vrhal sem a tam. Bol vychudnutý, keď mu vystrkovali rebrá a bedrové kosti, pokrytý kliešťami a blchami. Vzali sme ho do @canyonpethospital a stretli sme sa s našimi hrdinami Michelle, Jessica, Katie, Kristen a Dr. Amstutz. Strávili viac ako 2 hodiny odstránením stoviek kliešťov z tohto statočného chlapčeka. Grand Canyon si bude musieť počkať, pretože vítame nášho najnovšieho člena rodiny. Zoznámte sa s Traveler, zlatíčko (aj keď na mňa kaká v obchode s domácimi zvieratami). Začína sa ďalšie dobrodružstvo!Fotografia, ktorú zverejnil T.R. Knight (@ t.r.knight) 8. augusta 2016 o 8:57 PDT

Bol vychudnutý, keď mu vystrkovali rebrá a bedrové kosti, pokrytý kliešťami a blchami, napísal. Vzali sme ho do @canyonpethospital a stretli sme sa s našimi hrdinami Michelle, Jessica, Katie, Kristen a Dr. Amstutz. Strávili viac ako 2 hodiny odstránením stoviek kliešťov z tohto statočného chlapčeka.PICS: Hviezdy a ich rozkošné domáce zvieratá

Po ich návšteve v nemocnici Canyon Pet Hospital v Arizone našiel pes nový domov s Knightom.

Grand Canyon si bude musieť počkať, pretože vítame nášho najnovšieho člena rodiny, napísal. Zoznámte sa s Traveler, zlatíčko (aj keď na mňa kaká v obchode s domácimi zvieratami). Začína sa ďalšie dobrodružstvo!