Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Koruna

Švédska kráľovská rodinná sada pre činoherný seriál v štýle Crown

Švédski kráľovskí fanúšikovia dostávajú šou rovnako ako Netflix’s The Crown.

Sériazaložené naKráľ Carl XVI. GustafŽivot je v súčasnosti vo vývoji naTV4 a streamovacia služba krajiny C More.

SÚVISIACE: Gillian Anderson pripúšťa, že bola „skutočne nervóznou kráľkou **, aby si zahrala Margaret Thatcherovú na filme„ The Crown “

Ja osobne som nikdy nebol fanúšikom monarchie, ale pamätám si, že som si počas letu prečítal šesť alebo sedem strán. Keď som čítal tieto stránky, začal som plakať, pretože to bolo také silné, prezradila šéfka činohry TV4 a C More Josefine Tengbladová, že Odroda .

Je to trochu ako „Kráľova reč“ v tom zmysle, že zobrazuje niekoho, kto sa pripravuje, aby sa stal niekým, kým nie je, a má ľudí, ktorí sa ho snažia zmeniť.SÚVISIACE: Hviezda koruny Emma Corrin reaguje na to, že Kristen Stewart hrá aj princeznú Dianu: Je to úžasné

V rozhovore pre švédske noviny Dnešné správy Kráľovský dvor urobil nasledujúcu poznámku: Ako je zrejmé, je plánovaný ako dramatický dokument. Pokiaľ ide o dokumentárne filmy, je dôležité, aby boli čo najbližšie k pravde a aby boli skutočnosti uvádzané správne. Čo sa týka dramatizovanej časti série, je to samozrejme založené na umeleckej slobode, nad čím nemáme kontrolu.

The Crown založená na britskej kráľovskej rodine bola nedávno spochybnená kvôli tomu, či by mala obsahovať varovanie, že šou nie je všetko.„Korunu“ sme vždy predstavovali ako drámu - a máme všetku dôveru, že naši členovia chápu, že ide o beletristické dielo, ktoré je založené na historických udalostiach, uviedol Netflix vo vyhlásení Konečný termín . Vo výsledku nemáme žiadne plány - a nevidíme potrebu - pridať vylúčenie zodpovednosti.

SÚVISIACE: ‘Mank’, ‘Trial Of The Chicago 7’, ‘The Crown’ & ‘Schitt’s Creek’ Top 2021 Golden Globe Nominations

Kráľ Carl XVI. Gustaf a manželkaKráľovná Silvia má spoločné tri deti: Korunná princezná Viktória,Princ Carl PhilipaPrincezná Madeleine.

Podľa plánu bude dráma sledovať kráľovu cestu od detstva po súčasný monarchovský život.