Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Preživší: Ostrov duchov, trosečník Libby Vincek, ktorý bol odvolaný: „Naozaj som dôveroval našej aliancii“

Idem do kmeňovej rady, Pozostalý súťažiaca Libby Vincek cítila, že jej aliancia bola skalopevná - nesprávny výpočet, ktorý za tie roky stál nespočetné množstvo stroskotancov.

Keď sa spočítali hlasy, bol to Michael by mal sledovali, ako mu šľahali pochodeň, a bolo mu odovzdaných sedem hlasov.

SÚVISIACE: ‘Survivor: Ostrov duchov’ trosečník Chris Noble On His Exit: ‘I Felt Burned!‘Pre Libbyho bolo na nešťastie, že Michael mal idol imunity a všetky tieto hlasy pre neho boli znížené. Toto ponechalo jeden hlas pre Wendell a tri pre Libby, ktorá opustila Survivor: Ostrov duchov.

© 2018 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené.

© 2018 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené.

Organizácia ET Canada dohnala Libby, aby hovorila o svojich pocitoch z toho, že bola poslednou trosečníčkou poslanou domov.

Koho ste sa cítili najviac zradení a ako dlho tá horkosť trvala?

Myslím, že Donathan a Laurel. Naozaj som veril nášmu spojenectvu a vedieť, koľko pracujú za mojimi chrbtami, bolo dosť drsné sledovať.

Čo by ste povedali na váš konečný pád? Prečo si to bol ty

Myslím si, že dôverujem ľuďom tak, ako som to urobil ja. Vedel som, že neverím ľuďom úplne v hre, ale pri práci s určitými ľuďmi si myslím, že by som predbehol sám seba, a to prichádza s osobou, akou som. Dajte mi však druhú šancu a budem môcť ukázať, kým som sa stal.

SÚVISIACE: ‘Survivor: Ostrov duchov’ Castaway Bradley Kleihege On His Ousting: ‘It was pretty close to a Complete Blindside’

Ak by ste sa mohli vrátiť k tej kmeňovej rade, ako by ste argumentovali, že by ste sa udržali v hre?

Keď sa vrátim späť, povedal by som si: Prečo si vo svete myslíš, že som väčšou hrozbou ako niekto, kto je proti Wendellovi alebo Domovi? Pre niekoho, ako som ja, ktorý sa snaží zostať nažive a ktorý získava hlasy každého kmeňa, doslova odfukujete niekoho, kto by vám mohol pomôcť uzavrieť niekoho, kto predstavuje väčšiu fyzickú a strategickú hrozbu ako ja.

Kto bol najviac frustrujúci človek, s ktorým sa dalo strategizovať?

Chelsea. Frustrujúce, pretože som naozaj nikdy nevedel, kde stojí úplne. Cítil som, že by sme spolu mohli skutočne urobiť veľký ťah, ale z jej strany hej, chytrý ťah. Mám pocit, že som Morgan nechal cítiť rovnako. Milujem túto hru a mám pre ňu obrovskú vášeň. Rešpektujem hru, aj keď je to pre mňa frustrujúce.

Aké zlé rozhodnutie si urobil, že ťa bude prenasledovať navždy?

Bože, to je ťažké. Naozaj si nemyslím, že by som mal nejaké výčitky. Zahral som svoje srdce. Ľudia nevideli veľa mojej strategickej hry, ale úprimne som na to hrdý. Možno keby niečo, mal by som lepšiu stratégiu, ako tie rybie oči vtlačiť rýchlejšie dolu hrdlom. Hakuna Matata, že?

Sledujte Pozostalý Stredy o 20:00 ET / PT zapnuté Globálne a chytiť celé epizódy tu .