Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Storm Reid sa obzerá späť za „Vráskou v čase“ Diskusie o castingoch: „Niektorí ľudia mali so mnou problémy“

Storm Reid získal prielom, keď režisérka Ava DuVernayová obsadila mladú herečku do filmovej adaptácie knihy Madeleine L’Engle z roku 1962, ktorá sa konala v roku 2018, Vráska v čase .

Reid sa však čoskoro ocitla v kontroverzii, keď sa niektorí fanúšikovia milovaného románu bránili herečke Blackovej, ktorá hrá v knihe postavu bielu.

Niektorí ľudia mali so mnou problémy hrať Meg, pretože ju tak dlho milovali ako kaukazskú dievčinu V štýle .

SÚVISIACE S DANOU: Oprah Winfrey, Reese Witherspoon a Mindy Kaling prednášajú správu „Vráska v čase“, zvládajú „zábavu“ a padajú dole

Bolo im nepríjemné mať tento posun, ale jediný spôsob, ako vytvoriť zmenu v našom svete, je prostredníctvom ľudí ochotných byť nepríjemní, dodala 17-ročná herečka.Reid, ktorý pokračoval v úlohách uznávanej minisérie Netflix DeVernay, keď nás vidia, a drsnej tínedžerskej drámy HBO Euphoria, hovorí časopisu, že sa úmyselne zamýšľa nad úlohami, ktoré zastáva, v nádeji, že materiál podnieti dôležité diskusie.

Vnímam každú z nich ako príležitosť na progresívny rozhovor a reprezentáciu ľudí a situácií, ktoré sú nedostatočne zastúpené, uviedol Reid. Mladé dievčatá si zaslúžia vidieť sa na obrazovke. Pretože ako sa môžete cítiť, že ste schopní uspieť, keď nevidíte, že ste uspeli?

Jej skúsenosti s filmom A Wrinkle in Time však neboli len o reakcii. Keď film vyšiel, prišli za mnou malé dievčatká a povedali: „Ďakujem, že ste mi umožnili vidieť dievča, ktoré vyzerá ako ja, zachrániť svet,“ povedal Reid. Vtedy som si uvedomil, že moja kariéra bola väčšia ako ja.SÚVISIACE SÚVISIACE: Jimmy Kimmel pripravuje A-Listers na prekvapenie divákov vĺn „Vráska v čase“, doplnených o kanón hotdogov.

Napriek svojmu veku sa Reid už díva ďalej a dokonca založila svoju vlastnú produkčnú spoločnosť A Seed & Wings Productions.

Pre inšpiráciu sa pozerá na zosnulého Chadwicka Bosemana. Svoj život zasvätil tomu, že bol súčasťou projektov, ktoré pre nás priniesli úžitok ako čierna kultúra, a to je to, čo sa chcem pokúsiť urobiť, povedala.

Som naozaj šťastná, že som mladou černoškou v priestore, v ktorom sa nachádzam - byť prijatý, milovaný a že si ľudia vážia moju prácu - a chcem vytvárať príležitosti pre ľudí, ktorí im neboli dané zatiaľ, dodal Reid. Pani Ava sa chopila šance na mňa, tak prečo by som nevyužila šancu na niekoho iného?

Kliknite a zobrazte galériu „Vráska v čase“: Zoznámte sa s Powerhouse ženami za filmom

Ďalej snímka