Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Michael B. Jordan

Steve Harvey v rozhovore s Michaelom B. Jordanom so svojou dcérou: „Nie je to pre mňa najsexi muž“

Steve Harvey sa vo štvrtok pripojil k Jimmymu Kimmelovi v jeho neskorej nočnej talkshow a zo žartu trval na tom, že na neho príliš neurobil dojem nový priateľ jeho dcéry Lori Harvey, Michael B. Jordan.

Alebo aspoň vyzeral, že žartuje.

Je to pekný chlap, áno, ale nie je to vôbec najsexi muž na svete, povedal Harvey a ukázal na hviezdu Creed, ktorá získala titul Sexiest Man Alive 2020 od Ľudia .SÚVISIACE: Michael B. Jordan prevezme titul Sexual Man Alive People od Johna Legenda

Ako to vidí Harvey, on je najsexi muž nažive a vysvetlil prečo. Všetci títo ľudia, za ktorých platím. Do pekla, ak to nie je sexi, čo to je? zavtipkoval.

Nikdy som nebol atraktívny, vedel som to. Preto som musel prísť na tieto prekliate vtipy, ale toto dieťa - mám ho rád, pokračoval Harvey.

Jimmy Kimmel priniesol romantické prekvapenie Valentína, ktoré Jordan uvaril.

Prenajal, podobne ako celé akvárium pre vašu dcéru, pripomenul Kimmel, ale Harveyho to stále nezaujalo.

SÚVISIACE: Michael B. Jordan hovorí „Milujem ťa“ priateľke Lori Harveyovej v romantickom príspevku na Instagrame

Áno, veľa šťastia, kámo, povedal. Viete, Valentín príde každý rok, neviem, či viete, ako to funguje alebo nie, ale neviem, ako to dosiahnete. Ale veľa šťastia, partner.

Harvey dodal: Myslím, že bolo naozaj pekné, čo urobil, viete, som za neho šťastný. Je to skvelý chlap, stretol svojho otca a všetko, ale - to bolo veľa. Neviem, kam odtiaľto pôjde, takže dúfajme, možno, že urobí ‘Creed 4, 5 a 6’.