Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Kto Si?

Steve Austin zachránil Bad Bunny v hudobnom videu „ien Quien Tu Eres?“

Skupina búchajúcich sa motorkárov nie je žiadnym spoločníkom pre popíjanie piva, ktoré zadok kope Stone Cold Steve Austin.

Šesťnásobný šampión WWF účinkuje v hudobnom videu Bad Bunny pre ¿Quien Tu Eres? Pieseň je uvedená na debutovom štúdiovom albume Latinskej hviezdy X 100PRE.

SÚVISIACE: Bývalý šampión WWE Steve Austin odchádza z filmu „Stone Cold“

Na videu zajačik a jeho skupina Chucheto pricestujú k večeri na veľkom nákladnom vozidle. Dostanú sa do napätého stretnutia s množstvom motorkárov a rýchlo odchádzajú. Motorkári nie sú spokojní s pokusmi rapperov o riešenie konfliktov.

Bunny a Chucheto sa nakoniec zastavia a zapoja sa do bitky s motorkármi. Chucheto ohromený číslami zavolá jazdu. Zadná časť vozidla sa otvorí a vynorí sa Austin.SÚVISIACE: Bad Bunny hovorí o Latin Grammy Snub

Stone Cold a rapperi zdrsnia hlupáky a pošlú ich zabalené. V tradičnom štýle Steve Austin, Stone Cold a Bad Bunny povzbudzujú plechovky piva a pokračujú v pašovaní.

X 100PRE vlani v decembri klesla a okrem iného obsahuje spoluprácu s Drakeom a Diploom.