Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

SPOILERS: „Lethal Weapon“ odpisuje postavu Clayne Crawfordovej a Twitter je pobúrený

Fanúšikovia Smrtonosných zbraní vedeli, že čas Clayne Crawfordovej vypršal, niektorí však nečakali, ako sa príbeh Martina Riggsa skončí.

Očakávalo sa, že Crawfordova postava bude zo šou vyradená potom, čo herec bol vystrelil na začiatku tohto roka. Spôsob, akým bol jeho východ zvládnutý, však u niektorých divákov zanechal v ústach kyslú príchuť.

SÚVISIACE SÚVISIACE: Seann William Scott podniká kroky v prvej promočnej sezóne 3 „Lethal Weapon“Riggs bol vo finále sezóny 2 smrtiacej zbrane zastrelený a jeho telo v bezvedomí bolo prevezené na operáciu Murtaughom (Damon Wayans).

Autori šou šli najsamozrejmejšou cestou v premiére sezóny 3. Nechali Riggsa umrieť pri operácii, čím zavreli dvere Crawfordovi, ktorý sa niekedy vracal ako štamgast série.

SÚVISIACE: Clayne Crawford hovorí o streľbe „Lethal Weapon“

Niektorí fanúšikovia sa rozčuľovali nad tým, ako show nerešpektovala jej hlavnú postavu, iní sa hnevali na jej nevernosť voči názvu Smrtonosná zbraň.

Hŕstka dokonca povedala, že sa už nebudú naladiť. Napriek tomu bude Smrtonosná zbraň v utorok vysielať s novým vedúcim Seannom Williamom Scottom.

Kliknite a zobrazte galériu Casting Call: Stars Nab nová rola

Ďalej snímka