Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Spencer Pratt

Spencer Pratt odhaľuje, že to kedysi „kopal“ s Ryanom Goslingom, Caitlyn Jenner ako „najhoršou osobou“

Ryan Gosling sa v minulosti potýkal s… Spencerom Prattom z The Hills?

To tvrdil Pratt počas rozhovoru s Theom Von a Matthewom Colem Weissom v rámci ich údajne podcastu, ktorý vyšiel v utorok.

Keď som bol nováčikom na USC, mal som podkrovný loft a spojovacím podkrovným podkrovím bol Ryan Gosling. Stále sme doň kopali, povedal Pratt. Môže to popierať, ale mám veľa svedkov. Vezmem polygraf.

Gosling, dodal Pratt, mi rozprával príbeh o scientológii, ktorý sa ma držal roky. Povedzme, že to zahŕňalo ľudí, ktorí neprežili ťažké s ** t a bol som rád: ‚Och, toto nie je o čom žartovať.‘

SÚVISIACE: Spencer Pratt spoofs Taylor Swift ‘Look What You Made Me Do’ - a Twitter to miluje!Robil si však žarty, ktoré by v tom čase boli slávne, mohol by byť v pokušení pripojiť sa ku kontroverznému náboženstvu - ale len na stretnutie so svojimi slávnymi oddanými.

Nikdy som nemal dosť čistý džús, vysvetlil Pratt, prečo sa ho cirkev nikdy nepokúšala verbovať. Keby som bol Brody [Jenner] alebo Lauren [Conrad], myslím si, že by prišli za mnou a bol by som rád, „Poďme na prúdové lietadlo s Johnom Travoltom.“

Keď sme už hovorili o Brody Jenner, Pratt tiež vyjadril svoj názor na otca svojej bývalej hviezdy Hillsovej hviezdy, Caitlyn Jenner, a to nie je dobré.SÚVISIACE: Spencer Pratt hovorí, že tehotenstvo Heidi Montag je „oveľa vzrušujúcejšie ako banánový chlieb!“

Priznal, že sa s Caitlyn nikdy nestretol, stretol som iba Brucea a dodal: Nechcel by som sa s Caitlyn stretnúť.

A dodal: Som tím Kris Jenner. Bruce sa mi nepáčil. Bol som tím Brody. Bruce je ako najhorší človek vôbec. Brodymu by sa nedovolal ani k narodeninám. A býval v doline. Nie je to ako: ‚Ach, som v Českej republike a dnes tu nemáme telefóny!‘ Podľa toho, čo som videl, bol ako človek Brodyho najlepší priateľ vždy zlý ako človek.

Celý podcast si môžete vypočuť nižšie, varovali sme však, že niektorými jazykmi a tematikou je jednoznačne NSFW.

Kliknite a zobrazte galériu „The Hills“: Kde sú teraz?

Ďalej snímka