Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Sophie Turnerová je vyhodená do vzduchu, keď sa učila plagát sezóny 1 „Game of Thrones“, ktorý predznamenal koniec šou

Niekedy je najväčšia stopa priamo pod nosom.

Varovanie: spojlery vpredu.

OdkedyHra o trónysa skončila a fanúšikovia sa konečne dozvedeli osud svojich milovaných postáv vrátaneBran Stark (Isaac Hempstead Wright) je menovaný kráľom šiestich kráľovstiev,oddaní diváci prechádzali minulými sezónami a hľadali stopy týkajúce sa finále šou. A vynoril sa jeden obrázok, ktorý viedol k šokovaným reakciám - dokonca aj od niekoľkých členov hereckého súboru!Sophie Turner,alias Sansa Stark, ktorá si nedávno sadla Metro.co.uk diskutovať o jej pripravovanom filme X-Men,Temný Phoenix, po boku hviezdyJessica Chastain,ktorý upozornil na niečo zvláštne na plagáte k úplne prvej sezóne šou.

SÚVISIACE: Sophie Turner odhaľuje, či by si niekedy zopakovala svoju úlohu „Hra o tróny“ v seriáli Spin-Off

A poznáte plagát k prvej sezóne, viete, čo je na ňom? Spýtal sa Chastain Turnera, keď diskutoval o predzvesťou v šou. Takže je to tvoj otec na tróne a na tróne je havran.

Vtedy Turnerove ústa padli otvorené a oči sa jej rozšírili. Rýchlo si priložila prst na pery, rozhliadla sa a zašepkala: Nemôžeme o tom hovoriť. Zdá sa, že niekto z jej sprievodu to až do konca predstavenia celkom nestihol.

Poďakovanie: HBO

Poďakovanie: HBO

Havran sediaci na Železnom tróne je významný, pretože počas Branovej cesty po celej šou smeruje ďaleko na sever za múr, kde stretáva starca menom Trojoký havran, ktorý, ako sa ukazuje, je strážcom spomienky na muž. Túto úlohu nakoniec získa samotný Bran, vďaka čomu je nesmierne dôležitý a na istý čas terčom Nočného kráľa.

Nie je objasnené, či je havran úmyselný zo strany tvorcov predstavenia, alebo išlo iba o estetickú voľbu plagátu. Tento objav však bez ohľadu na to vyvolal búrlivé diskusie.

Pokiaľ ide o osud Sansy, Turner dala jasne najavo, že je viac ako spokojná s tým, ako skončila v šou - vládla ako kráľovná na severe.

SÚVISIACE: Sophie Turner sa rozplýva na „veľkej párty“, ktorú plánujú spolu s Joeom Jonasom po prekvapení svadby v Las Vegas

Páči sa mi spôsob, akým sa Sansina cesta skončila, povedala nedávno ET. Myslím, že to bola jedna z vecí, ktoré chcela počas celej šou ... byť doma a byť tam, kde sa cítila najbezpečnejšie a najpohodlnejšie, a to je Winterfell. Je úplne schopná viesť týchto ľudí.

23-ročná herečka ďalej vysvetlila, že na začiatku šou jej postava prekonala myšlienku stať sa kráľovnou Westerosu.

Keďže sa v prvej sezóne dostala na King’s Landing, nikdy nechcela mať tento Iron Throne, pokračovala v ET. Nikdy nechcela vládnuť nad toľkými ľuďmi ... Myslím, že najspokojnejším koncom bolo sledovanie toho, ako táto postava skončila v hre o tróny.

Súhlasím s tým, zaútočil Chastain a neskôr to komentoval, Kráľovná severu. To je lepšie ... Železný trón už predovšetkým nie je ... Ale áno, absolútne, povedal som jej to. Povedal som, že je to môj obľúbený, ona a Arya sú moje obľúbené oblúky zo série.

Temný Phoenix prichádza do kín 7. júna.

VIAC OD ET:

Kit Harington sa prihlásil do „Wellness Retreat“ pred finále „GoT“

Jason Momoa odhaľuje, že bol kedysi príliš „zlomený, aby odletel domov“ pri natáčaní filmu „Hra o tróny“

„Hra o tróny“ Doc: 8 vecí, ktoré sme sa dozvedeli z filmu „Posledné hodinky“

Kliknite a zobrazte galériu Čo bude nasledovať po obsadení hry „Game of Thrones“?

Ďalej snímka