Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Sneak Peek At Jamie Dornan in Netflix War Movie ‘The Siege Of Jadotville’

Fanúšikovia radi sledovali, ako sa Jamie Dornan zahrieva a parí v snímke Fifty Shades of Grey. Čoskoro sa dočká úplne novej stránky herca narodeného v Belfaste, keď budúci mesiac hviezdi vo vojnovom filme zo skutočného života, ktorý prichádza na Netflix.

The Siege of Jadotville vidí Dornana v podaní írskeho veliteľa OSN, ktorý vedie 150 ohromne početných vojakov, ktorí odolávajú obkľúčeniu 3 000 vojakov, vrátane hviezd Emmanuelle Seignerovej, Jasona O’Maru, Mikaela Persbrandta a Marka Stronga.

SÚVISIACE: EXKLUZÍVNE: Hviezda filmu „Fifty Shades“ Jamie Dornan sa nechce porovnávať s nikým iným.

„The Siege of Jadotville“, strhujúci skutočný príbeh neuveriteľnej statočnosti proti nemožným šanciam, zobrazuje obliehanie 150-írskeho práporu OSN v roku 1961 pod velením Patricka Quinlana (Jamie Dornan) 3000 konžských vojsk vedených francúzskymi a belgickými žoldniermi pracujúcimi pre ťažbu. spoločnosti, berie na vedomie oznámenie Netflix. Guillaume Canet hrá francúzskeho veliteľa, ktorý sa snažil poraziť Quinlana a jeho mužov.

Siege of Jadotville bude mať premiéru na Netflixe 7. októbra. Sledujte: