Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Sesterské Manželky

„Sestra manželiek“ Nová sezóna bojuje proti Meriinmu škandálovému škandálu: „Neodpustil som jej to,“ hovorí dcéra

Ďalšia sezóna TLC’s Sister Wives je už za rohom a nový trailer na ôsmu sezónu ukazuje, že v nadchádzajúcich epizódach nebude chýbať dráma.

Zatiaľ čo polygamistický patriarcha Kody Brown pojednáva o blížiacej sa svadbe dcéry Mykelti, vzťahy medzi ním a jeho manželkami sú plné napätia vďaka dobre medializovanému škandálu so sumou manželky Meri, v ktorom nadviazala intenzívny online vzťah s niekým, s kým sa práve motal. ona - čo jej nezabránilo povedať svojmu online lovcovi, že ho miluje.

Kody nie je pre ľahké zbierať kúsky, zatiaľ čo Mariah - jeho dcéra s Meri - nemôže v sebe nájsť odpustenie svojej matke.SÚVISIACE SÚVISIACE: Počúvajte: Hviezda „Sister Wives“, Meri Brown, ktorá bola lovená v uniknutých hlasových schránkach

Urobila už veľa pekných vecí a ja som jej to neodpustil, hovorí Mariah Kody.

Nepochybujem o tom, že som bol tak trochu katalyzátorom, odpovedá, ale neskôr pripúšťa, že bolo chybou byť počas rozhovoru s jeho dcérou natočený.

Mojím cieľom je udržať našu rodinu pohromade, hovorí Kody. Mojím cieľom je tieto veci vyriešiť. Nová sezóna sesterských manželiek sa začína 27. novembra. Sledujte: