Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Siegfried & Roy

Siegfried & Roy Animal Handler uvádza 15-ročné krytie v hre Tiger Attack

Takmer 16 rokov po tom, čo biely tiger takmer pripravil o život iluzionistu Roya Horna, prelomil mlčanie o incidente manipulátor zvierat Chris Lawrence, ktorý je obvinený z zdĺhavého utajovania, ktoré má zachovať reputáciu dlhoročného dua Vegas Siegfried & Roy.

3. októbra 2003 pohrýzol 400-lb biely tiger menom Mantacore a držal Horn v ústach, čo spôsobilo veľkú stratu krvi vedúcu k mŕtvici pre účinkujúceho. Lawrence, ktorého zamestnal Horn a jeho partner Siegfried Fischbacher ako manipulátor a tréner zvierat, bol počas útoku na scéne. Teraz, keď hovoríme s hollywoodsky reportér , Lawrence tvrdí, že podrobnosti zverejnené pre verejnosť boli sfalšované, aby sa zachovalo vyúčtovanie Horn ako niekto, kto má nadprirodzené spojenie s divými zvieratami.

Zatiaľ čo Roy, žiaľ, nesie fyzické jazvy po útoku, rozhodne nie je jediným človekom, ktorý po ňom zostal trpieť, hovorí Lawrence, ktorý v dôsledku tejto osudnej noci trpí PTSD.SÚVISIACE: Cardi B Glams Up for Epic Vegas Night In Star-Studded New Palms Resort Campaign

Lawrence, ktorý pre duo pracoval od roku 1995 do roku 2006, tvrdí, že Horn sa časom viac nezaplietol s veľkými mačkami a k ​​útoku viedli jeho slabá prítomnosť a chyby.

Mnoho manipulátorov si myslelo, že Roy s mačkami zaobchádza skôr ako s rekvizitami, než s rešpektom k tomu, kým sú, vysvetľuje Lawrence. To môže fungovať, iba ak neexistujú žiadne premenné, čo je nemožné, pretože máte do činenia so živým, mysliacim zvieraťom. Som presvedčený, že Royov oslabujúci vzťah s Mantacore bol kľúčovým faktorom útoku.

Podľa Lawrencovho účtu sa vystúpenie počas Hornových osláv 59. narodenín začalo tým, že tigrovi chýbala známka. Lawrence hovorí, že on a ďalší manipulátori boli predtým pokarhaní za to, že zakročili pri kontrole zvierat.

SÚVISIACE: Donny a Marie Osmondovci oficiálne oznamujú koniec dlhoročnej šou Las Vegas

Neradi robili chyby a nikdy ich pred publikom nevlastnili, pripomína. Niekoľkokrát na mňa kričal Siegfried. Jeho obľúbená fráza bola: „Snažíš sa ma zničiť?“ Neskôr sa ospravedlnil a vysvetlil, že pretože on a Roy boli na markíze, nemohli na javisku robiť chyby.

Napriek tomu, že zamestnával niekoľko manipulátorov so zvieratami, ktorí sa starali o výcvik a starostlivosť o veľké mačky, bol predovšetkým Horn neoblomný v udržiavaní ilúzie, že celý výcvik absolvoval on sám.

Išli do značnej miery, aby zakryli skutočnosť, že v skutočnosti existujeme, aby zachovali vnímanie, že Roy „vycvičil“ všetky zvieratá sám, hovorí THR .

Dlhodobo sa hovorí o útoku, ktorý uskutočnilo duo, že Horn utrpel na javisku mozgovú príhodu a Mantacore sa pokúsil o úmyselný pokus o záchranu svojho priateľa. Nie je to pravda, tvrdí Lawrence, ktorý poukazuje na riešenie chýb iluzionistu.

SÚVISIACE: Marshmello sídli v Las Vegas so 60 miliónmi dolárov

Roy urobil, namiesto toho, aby chodil po Mantacore v kruhu, ako sa to zvyčajne deje, iba pomocou ruky ho piruetovým pohybom nasmeroval späť späť do tela. Tvár Mantacore bol priamo v strede [Horn’s]. Tým, že Roy nedodržal správny postup, sa to podľa neho dostalo do zmätku a vzbury. Horn potom improvizoval a požiadal mačku, či chce pozdraviť dav 1500 ľudí. Namiesto toho si tiger vzal Hornov rukáv do úst. Horn mu čelil tak, že mikrofónom udrel mačku do nosa a povedal nie!

V tomto okamihu kráčal Lawrence na javisko.

Ani by som nepovedal svižne. Nikdy som neutekal za mačkami. To by mohlo vyvolať ďalšiu reakciu, pamätá si. Keď sa Lawrence chytil reťaze okolo krku mačky, Horn sa snažil tigra upokojiť kockami mäsa.

SÚVISIACE: Drakeove viacročné rezidencie v Las Vegas potvrdené: „Bude nanovo definovať jeho výkon“

Práve vtedy urobil Horn osudnú chybu, keď cúval pred Mantacoreom, ktorý sa potom postavil na zadné nohy a vrhol sa na interpreta, pričom zrazil Lawrenca na zem. Tiger potom odtiahol Horna v bezvedomí z pódia a potiahol Lawrenca za sebou, keď kričal, aby niekto vypustil hasiaci prístroj, ktorý by zviera rozptýlil. Lawrence a ďalší psovod chytili tigra za chvost a vrazili dva prsty do úst mačky, čo spôsobilo, že sa sám zahryzol a pustil Horn.

Keď Mantacore pustil Horn, prešiel do svojej klietky a vrátil sa späť k svojmu normálnemu ja.

Lawrencova verzia udalostí bola zálohovaná inými, vrátane miestnych Recenzný vestník Las Vegas spisovateľka Norm Clarke.

Ich príbeh sa v tom čase (medzi známymi miestnymi obyvateľmi) stretol so značnou, povedzme skepsou, tvrdí Clarke. Ale chápalo sa, že posledná vec, ktorú chcú urobiť, je démonizovať svoje zvieratá, pretože boli považovaní za členov ich rodiny.

SÚVISIACE: Janet Jackson oznamuje toto leto rezidenciu v Las Vegas „Metamorphosis“

Po útoku bolo Lawrencovi a ďalším prítomným v zákulisí povedané, aby mlčali.

Advokáti spoločnosti Siegfried & Roy nám povedali, aby sme sa s nikým z nich, ani s nikým iným nebavili, a že v našom mene vydajú spoločné vyhlásenie pre USDA, hovorí Lawrence a dodáva, že jeho vyhlásenie nebolo nikdy použité pri vyšetrovaní nehoda.

Siegfried & Roy k týmto obvineniam nijako nekomentovali. Mantacore sa vrátil do domu Las Vegas v spoločnosti Siegfried & Roy a zomrel v roku 2014 vo veku 17 rokov.