Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Spisovateľka filmu „Sex v meste“ Candace Bushnell odhalila, že šla na rande s jedným z popredných mužov šou

Candace Bushnell, alias skutočný život Carrie Bradshaw, zdieľa pár zákulisných čajov oSex a mesto.

Zatiaľ čo Bradshaw Boys podcast, autorka (ktorej kniha bola základom seriálu HBO a dvoch filmov), prezradila, že raz šla na večeru s jedným z popredných mužov šou. A áno, bol by to jeden z mužov Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) zo dňa na výstave!

Nikdy pre Carrie nebudem tím Aidan, priznala sa a odkazovalaJohn Corbett, ktorý si zahral milovaného Aidana Shawa. Nemôžem z rôznych dôvodov, ale jedným z dôvodov bolo, že moja matka nenávidela Aidana.Išiel som na večeru s Johnom Corbettom, pokračovala. Išiel som s ním na večeru, bolo to romantické, [ale] jediné, na čo som si myslel, bolo: „Moja matka ma zabije!“

Foto: Getty Images / Podklady

Foto: Getty Images / Podklady

Počas ďalšej časti podcastu Bushnell tiež odhalil, že producent SATC Darren Star jej ponúkol úlohu v seriáli, čo zdvorilo odmietla.

Darren sa ma opýtal: „Chceš hrať [Mr. Veľká manželka] Nataša? ‘A ja som povedala:‚ Nie, ‘spomenula si. Mali herečku, nemohla to urobiť, a tak povedal:, Poď sem a zahraj si Natašu. ‘Bol som ako:‚ Som zaneprázdnený, nemôžem prísť na scénu. ‘

Úlohu Nataše nakoniec získala Bridget Moynahan, zatiaľ čo pána Biga stvárnilaChris Noth.

Na začiatku tohto roka,Parker volalna podcast Bradshaw Boys a zvážil odvekú otázku:Team Aidan alebo Team Big?

Ako si viete predstaviť, to ma stavia do strašnej situácie, zavtipkovala Parkerová, keď bola požiadaná, aby si vybrala medzi dvoma hlavnými milostnými záujmami svojej postavy. Existuje veľmi rýchla a jednoduchá odpoveď. Musíte byť Team Big alebo Team John (skutočné meno Big). Myslím, že iba preto, že nemôžete rozprávať príbeh tak dlho a nie tým najkonvenčnejším spôsobom, ktorý je akýmsi koreňom tohto konca. A ja tak veľmi milujem Chrisa Notha a bolo to úžasne a šikovne napísané Michaelom Patrickom [Kingom].

Ale veľmi milujem Johna Corbetta a miloval som Aidana. Miloval som jeho Aidana, dodala. Najlepšie z oboch svetov je v skutočnosti dať si koláč a zjesť ho tiež. Mám teda pocit, že som dostal oba tímy. Carrie mala nakoniec skončiť s Big, ale bolo potešením sa pomotať, kým na to dorazila.

A „Katie Krause neskôr prinútila Corbetta, aby sa vyjadril k Parkerovým komentárom o Aidanovi a Bigovi. Vypočujte si náš exkluzívny rozhovor s srdcovkou televízie a jeho odpoveď.

VIAC OD ET:

John Corbett reaguje na Sarah Jessicu Parkerovú, ktorá povedala, že je „tím veľkým“

Chris Noth Sloppily bozkáva Johna Corbetta na radosť fanúšikov filmu „Sex v meste“ všade!

Hviezda filmu „Sex v meste“ Chris Noth si oholí vlasy v karanténe a Sarah Jessica Parker reaguje

Obsadenie „SATC“ sa pripravuje na zaznamenávanie správ pre zdravotníckych pracovníkov bojujúcich proti COVID-19