Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Mémy

Sean Bean hovorí, že už viac nemá rolu tam, kde jeho povaha zomiera po povodni

Sean Bean hral na obrazovke niekoľko početných postáv, od Boromira v Pánovi prsteňov až po agenta dvojky, z ktorého sa stal Bondov darebák Alec Trevelyan v GoldenEye až po Neda Starka v Hre o tróny.

Okrem toho, že sú tieto postavy nezabudnuteľné, majú aj jeden spoločný obrovský faktor: všetky zomierajú.

SÚVISIACE SÚVISIACE: Sean Bean konečne odhaľuje posledné slová Neda Starka v hre o trónyV skutočnosti Beanove početné úmrtia na obrazovke (jeho postavy si kúpili farmu aj vo filmoch ako Patriot Games, Equilibrium, The Island a asi tucet ďalších) priniesli zdanlivo nekonečné množstvo veselých memov, ako napríklad:

Existuje dokonca aj YouTube kompilácia všetkých Beanových úmrtí na obrazovke, ktorá získala pôsobivých 2,6 milióna zhliadnutí.

Bean si tieto memy dobre uvedomuje a vyhlasuje, že už nebude zastávať rolu, ktorá vyvrcholí zánikom jeho postavy.

Odmietol som veci. Povedal som: „Vedia, že moja postava zomrie, pretože som v nej!“ Povedal 60-ročný herec v nedávnom rozhovore pre Slnko .

Urobil som jednu prácu a oni povedali: „Zabijeme ťa“ a bol som rád: „Ach nie!“ A potom povedali: „Môžeme vás zle zraniť?“ A bol som rád, “ Dobre, pokiaľ tentoraz zostanem nažive, “dodal Bean.

SÚVISIACE: Hviezda „Game of Thrones“ Lena Headey priznáva, že „chcela pre Cersei lepšiu smrť“

Pri rozhovore o smrti Ned Stark’s Game of Thrones 'Bean odhalí, že bol s ňou spočiatku v pohode, ale zistil, že by mu zabránil uviaznuť v jednej z týchto sérií, ktorá trvá sedem rokov.

Pri spätnom pohľade na ďalší úspech šou sa však teraz cíti inak. Prial by som si, aby som sa teraz zasekol, vtipkuje. Ale bolo úplne jasné, čo [ Hra o tróny autor] George R.R. Martin sa chcel stať Nedovi - a stalo sa.

Kliknite a zobrazte Náhle a šokujúce úmrtia aplikácie Gallery TV

Ďalej snímka