Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds prijíma LeVara Burtona do novej leteckej spoločnosti Gin Ad

Ryan Reynolds naskakuje na fanúšikovský vlak LeVar Burton.

Burtonovi fanúšikovia nedávno zvýšili profil Burtona a začali petíciu, aby hviezda Star Treku vstúpila ako hosť na Jeopardy !. S úspechom ich kampane zasiahol aj Ryan Reynolds a najal Burtona, aby hral v reklame na jeho Aviation Gin.

Každý hovoril, aký skvelý je LeVar Burton, hovorí Reynolds v reklame. Takže som sa rozhodol, že ho za mňa zapojí ako hovorcu spoločnosti Aviation Gin.

SÚVISIACE: Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson sú späť v akcii v snímke Bodyguarda nájomnej vrahyne

Kamera potom prereže na Burtona sediaceho pri bazéne. Dodáva, že jemná osviežujúca chuť amerického ginu Aviation pre tento gin a tonik z tohto sveta.Teraz, keď je človek bohom sakramentskym národným pokladom, a je na to pravdepodobne príliš dobrý, odpovedá Reynolds skôr, ako sa bannerová reklama zníži na čiernu a Burton a Reynolds si budú vymieňať veci.

Ale Burton prelomí zlé správy. Toto nebude fungovať.

V stredu, keď bol Burton ohlásený ako hosťujúci hosť, Reynolds tweetol na jeho podporu slovami: „Toto musí byť trvalé vystúpenie.SÚVISIACE: Satan sa pripojil k veľkej bezdrôtovej sieti na mučenie spotrebiteľov v novej mobilnej reklame spoločnosti Ryan Reynolds

Za nami je agentúra Reynold’s Maximum Effort.

Reynolds a jeho marketingový tím vždy rýchlo naskočili na virálne trendy vrátane Peleton lady a Rick Moranis pre Reynolds ‘Mint Mobile.