Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Ryan Guzman Credits na návšteve v hasičskej zbrojnici predtým, ako sa objaví v relácii „9-1-1“ za to, že sa z neho stal „lepší herec“

Ryan Guzman si najskôr v roku 2012 vytancoval cestu do Hollywoodu ako Step Up Revolution. Tento únikový výkon viedol k pokračovaniu Step Up All In, kde sa prenasledovala Jennifer Lopez vo filme The Boy Next Door, ako aj televízne koncerty vo filmoch Pretty Little Liars, Heroes Reborn a Notorious. V súčasnosti očarujúci Guzman hviezdi ako Eddie Diaz v procedurálnom zásahu 9-1-1, ktorý mu nečakane spadol do lona.

V skutočnosti som toho veľa nehľadal, hovorí Guzman ET Canada. Chodil som na rôzne konkurzy. Moji agenti vedia, že som mal pár zlých interakcií s televíziou. Prišli za mnou a požiadali ma o konkurz na túto jednu rolu do šou, ktorej meno si nepamätám. Išiel som to otestovať. Neskončilo to pre mňa prácou, ale prišiel som o dva mesiace neskôr na to, že Fox môj konkurz tak miloval, že mi našli rolu v „9-1-1“ a ponúkli mi možnosť pripojiť sa k obsadenie. V tom čase to bolo obrovské požehnanie, pretože som sa práve dozvedel, že budem otcom, keď som odchádzal do Rumunska nakrúcať film. Bolo to chaotické obdobie, ale bolo to najkrajšie požehnanie.

V rámci prípravy na túto úlohu si Guzman urobil domáce úlohy vrátane návštevy hasičskej zbrojnice a interakcie s hasičmi.Bratstvo je tu také pevné, hovorí Guzman. Dopĺňajú si navzájom vety. Celý čas si zo seba robia srandu. Ak to vyžaduje všetko šialenstvo, ktorým v každodennom živote prechádzajú, sú tu skutočne navzájom. Budú tu pre svoje malé dievčatká, pre narodenie svojich detí alebo smrť svojho manžela. Je to skutočne všeobjímajúca láska, ktorú majú navzájom.

Pokračuje: To, čo pre túto prácu potrebujete, a to, čo by sme radi zobrazili v seriáli „9-1-1“, je to, že Hen, Chimney, Bobby, Buck a Eddie sú táto jednotka, táto rodina, ktorá sa navzájom živí.

SÚVISIACE: Ryan Guzman odhaľuje svojho jednoročného syna, ktorý nemohol dýchať počas incidentu „Nočná mora“

Guzman dodáva, že je naučený byť lepším hercom, pretože sa teraz môže púšťať do emotívnejšieho stanoviska.

Je zrejmé, že moja postava je slobodný otec. Moja postava je veľmi strážený jedinec, takže príchod do horárne, ktorá je taká rodinne zameraná, ho prinúti túto bariéru prelomiť. Mne ako hercovi to zase umožnilo prelomiť tieto bariéry sám pre seba.

Guzman pripisuje Eddieho syna Christophera za to, že svojej postave dodal ďalšiu vrstvu a povedal, že mladý herec, Gavin McHugh, je svetelným majákom.

Pri pohľade na to, kto je Gavin prirodzene a čo hrá v televízii, je takmer samozrejmé, že obohacuje ľudí okolo seba, či už na televíznej stanici alebo mimo nej, ponúka Guzmana. Čo by som rád myslel na Eddieho, ktorý sa postavil pred výzvu byť osamelým otcom a pomohol dieťaťu s detskou mozgovou obrnou, že na oplátku Eddiem toľko pomáha jeho syn. Mnohokrát, keď sa Eddie cíti na dne, má svojho syna. V tých časoch, keď Eddie nemá pocit, že už môže ísť ďalej, má svojho syna. Eddie potrebuje svojho syna viac, ako jeho syn potrebuje Eddieho.

Guzman (32) sa tejto rodičovskej dynamiky venuje teraz viac ako kedykoľvek predtým, keď sa stal otcom v januári 2019.

Teraz, keď vidím svojho vlastného syna, a všimnem si, že môj syn je priamym odrazom mňa a toho, čo chcem pre svojho syna, iba to umocňuje pracovnú morálku a to, čo musím urobiť, aby som sa stal všeobecne lepším človekom, aby zdedí všetky tie dobré vlastnosti a nemusí pracovať tak tvrdo ako otec, hovorí Guzman. Veľmi mi to pomohlo.

Christopher nie je jediným mužom v Eddieho živote. Jedno duo, ktoré diváci sledujú ďalej, sú Eddie a Buck. Dvaja hasiči začali s drsnou náplasťou - Buck na Eddieho žiarlil - ale za posledné dve sezóny sa z nich stali najlepší priatelia. Ich nepopierateľná chémia dokonca spôsobila, že si ich vianočný škriatok v obchode v jednej epizóde pomýlil s párom. Je to bromancia, z ktorej Guzman vykopol.

Kedykoľvek, keď sme na obrazovke príliš blízko seba, už predpokladáme a všimneme si, že sa z toho stane mém, hovorí Guzman so smiechom. Aj keď si vôbec nie sme navzájom blízki, ak zdieľame pohľad alebo sa pozerám jeho všeobecným smerom, zmení sa to na mém. Určite sa zabávame, chodíme tam a späť a ukazujeme si navzájom: ‚Hej, videli ste tohto?‘

Keď sa v pondelok vráti 9: 1, sú na pomoc Eddie a Buck, keď sa parašutista ocitne zavesený v lietadle.

Eddie a Buck majú chytrý nápad ísť surfovať na hasičskom aute, aby sa pokúsili tohto chlapca zachrániť, vysvetľuje Guzman. Vraciame sa na plný plyn a robíme tieto udalosti Toma Cruisa, aby sme zachránili ľudí.

Tento rok bol pre Eddieho ťažký. Pre prílivovú vlnu takmer stratil syna. Jeho bývalú manželku zrazilo a zabilo auto. Ale je to nadchádzajúca epizóda, ktorá sa bude zaoberať tým, čo ho skutočne núti tikať.

SÚVISIACE: Oliver Stark dráždi Buck a Abby Reunion „9-1-1“: Connie Britton bola skutočne ťažko nahraditeľná

To, čo sme videli naposledy z Eddieho, bol jeho rozbitie o jeho zosnulej bývalej manželke, uvádza Guzman. Teraz si ukážeme trochu toho, prečo mu tak dlho trvalo, kým sa zrútil, a čo mu bránilo v prístupe k týmto emóciám. Vraciame sa do Afganistanu, aby sme videli, ako presne získal svoju striebornú hviezdu. Dostaneme sa oveľa hlbšie do vzťahu Eddieho a Christophera. Je to obrovské.

Otvárače sezóny 9-1-1 bývajú šialené. Prvým, ktorí najskôr reagovali, bolo zemetrasenie a vlna cunami. Keby mal Guzman svojich vládcov, budúca kríza by Eddieho a spoločnosť vymanila z ich živlu a, zamýšľaná slovná hračka, zintenzívnila.

Jediná vec, ktorú sme skutočne neurobili, sú tornáda, ale to už necháme na náš spinoff, „Lonestar“, hovorí Guzman. Možno nejaká povodeň, pri ktorej dochádza k zosuvom pôdy, a všetko sa potápalo. Bolo by ťažké robiť v Los Angeles, pretože tu skutočne veľmi neprší.

Túto myšlienku som vždy presadzoval, aj keď sa to nikdy nestane, uzatvára. Išiel som cez rybník do Európy. Celá posádka podniká mini výlet, aby sa dostala preč od všetkého. A keď sú na tejto ceste, stane sa nejaká prírodná katastrofa. Je zrejmé, že tam nie sú hasičmi, musia sa správať ako civilisti, ale musia robiť hasičské veci.

9-1-1 sa vysiela v pondelok Globálna televízia .