Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Rumer Willis predvádza spevácky hlas v relácii „Empire“

V stredajšej epizóde filmu Empire hosťujúca hviezda Rumer Willis ohromila divákov svojím hlasovým talentom.

Willis hrá v hudobnej dráme Tory Ashovú, problémovú hudobníčku podobnú Amy Winehouse, ktorá má za sebou neblahé verejné vystúpenie. Zotavuje sa zo závislosti na heroíne a snaží sa opäť stať hviezdou.

SÚVISIACE: Hviezda „Impéria“ Jussie Smollett padá na nové politické videoFanúšikovia impéria boli tak zamilovaní do jej hlasu, Twitter začal žiadať Willisa, aby vydal debutové album:

Bol som na turné a mal som medzipristátie v New Yorku. Moji agenti ma oslovili a povedali: „Hej, v Impériu je táto úloha robiť túto rockovú hviezdu typu Amy Winehouse,“ prezradil Willis The Hollywood Reporter o pristátí roly. Bol som rád: ‚Nepotrebujem nič iné vidieť. Idem dnu. Je mi jedno, či som unavená, “povedala.

SÚVISIACE: Hviezda „Empire“ Gabourey Sidibe na svojej tajnej chirurgii na chudnutie: „Teraz milujem svoje telo“

Willory ako Tory Ash konečne dáva dokopy svoje dve vášne, spev a herectvo: Dokázať robiť aj hudbu a spôsob, akým robia hudbu, je taký dynamický a elegantný spôsob, takže som bol skutočne nadšený. Willis dostal rolu seriálu vďaka jednej z hviezd šou. Jussie Smollet narazil na video Willisa s vínom, ktoré producentovi priniesol. Rumer prináša postave niečo také zvláštne. Je taká bez námahy, že nerobí karikatúru toho, čo to je, povedal Smollett. Vyššie si pozrite Willisovo vystúpenie Crazy Crazy 4 U.