Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley získala počas tehotenstva 55 libier a zistilo sa, že schudla tak, aby bola „veľmi pokorujúca“

Modelka a návrhárka Rosie Huntington-Whitley je hrdou matkou 2-ročného syna Jacka, ale nedávno priznala, že počas tehotenstva pribrala viac, ako čakala, a potom čelila ťažkostiam so stratou.

Rozprávanie s nastávajúcou mamou Ashley Grahamovou Docela veľká dohoda podcast, Huntington-Whitley (32), pripustil, že si počas tehotenstva užívala predtým, ako privítala svoje prvé dieťa so snúbencom Jasonom Stathamom.

Nechal som opraty, povedala. Je to nová skúsenosť, takže sa vám nejako páči, tak sa pozrime, ako to bude. A šesť mesiacov som bol ako: ‚ČO! To je šialené!'SÚVISIACE: Rosie Huntington-Whiteley diskutuje o obmedzení prítomnosti svojho syna v sociálnych sieťach

Aj keď v prvých mesiacoch bojovala so svojím neustále sa zväčšujúcim telom, do konca tehotenstva povedala Grahamovi, že posledný mesiac chodila doma nahá. Na konci som sa teda cítil vo svojom tele skutočne posilnený, ale trvalo to minútu, kým som sa tam dostal.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Bolo úžasné viesť skutočný rozhovor s @rosiehw o všetkých zmenách, ktoré vaše telo prechádza počas tehotenstva, v najnovšej epizóde @prettybigdealpod. A keď hovorím zmeny, mám na mysli všetky HNEDY !! Rosie, ďakujem ti, že si taká otvorená a úprimná, pokiaľ ide o tvoje tehotenské priberanie, a to, čo inšpirovalo tvoju cestu z vidieckej dievčiny k poriadnej podnikateľke!

Príspevok zdieľaný používateľom A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) 3. decembra 2019 o 6:55 PST

Po pôrode začala cvičiť, aby sa dostala späť do formy. Bolo to však oveľa zložitejšie, ako predpokladala.

Pozrel by som sa do zrkadla a bol som rád, že mám schudnúť 35-40 libier, povedala. A chodím do posilňovne, do posilňovne, do posilňovne, neopadáva, neopadáva a bolo to pre mňa veľmi pokorné, pretože väčšinu svojho života som mala určitý typ tela.

SÚVISIACE: Rosie Huntingtonová-Whiteleyová v boji o chudnutie dieťaťa: „Som silnejšia, fyzicky aj psychicky“

A dodala: Poviem, že cvičím v posilňovni a pozerám sa späť na seba a cítim sa byť s ** t, bola som ako, teraz chápem, aké ťažké je pre niektorých ľudí dostať sa do telocvične.

Tiež si uvedomila, že nie žena bude mať rovnaké skúsenosti, pokiaľ ide o chudnutie dieťaťa. Telo každého človeka je iné, každý je na svojej vlastnej ceste a naozaj chcem, aby sa každá matka skutočne sústredila na seba, ale aj na čas so svojím dieťaťom, a to príde, stane sa a všetci sa dostanú späť na miesto, kde cítiť sa znova dobre, ak nie lepšie, vysvetlila. Pretože sa cítim lepšie a cítim inú úctu k svojmu telu ako predtým.

Celý podcast si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Kliknite a zobrazte galériu Evolution Style: Rosie Huntington-Whiteley

Ďalej snímka