Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Ringo Starr

Ringo Starr oslávi 80. narodeniny koncertom YouTube s hviezdami

Ringo Starr má osláviť svoje 80. narodeniny vo veľkom štýle.

V utorok o 20:00 sa bude konať bash na YouTube s názvom Ringova veľká narodeninová šou. ET / 17:00 Počas účinkovania vystúpia Starr, Paul McCartney, Joe Walsh, Ben Harper a Dave Grohl, Gary Clark Jr., Sheila E., Sheryl Crow a niekoľko ďalších prekvapení.

Prehliadka bude prínosom pre globálnu sieť Black Lives Matter Global Foundation, David Lynch Foundation, MusiCares a WaterAid prostredníctvom Starr’s Lotus Foundation.

SÚVISIACE: Ringo Starr odhaľuje, že skupina Beatles odmietla 50 miliónov dolárov na koncert Reunion, pretože úvodným aktom bol žralok

Starr a Barbara Starkey založili nadáciu Lotus Foundation za účelom financovania, podpory, účasti a propagácie charitatívnych projektov zameraných na podporu sociálneho blahobytu v rôznych oblastiach.Organizácia bude rovnomerne rozdeľovať všetky dary získané z Veľkej narodeninovej šou medzi vyššie uvedené štyri charitatívne organizácie, ktoré vykonávajú dôležitú a dôležitú prácu po celom svete.

Pred šou si Starr a manželka Barbara Bachoví vzali čas a navštívili jeho sochu Mier a láska v Beverly Hills.

Kevin Winter / Getty Images

Kevin Winter / Getty ImagesSÚVISIACE: Dokumentárny film „The Beatles: Get Back“ obnovuje ikonický koncert na streche

Starwh sa začali sypať správy k narodeninám Meanwhille z profilov na Twitteri Yoko Ono, The Beatles a Johna Lennona a ďalších.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám SIR RICHARD alias RINGO. Prajem vám krásny deň, môj dlhoročný kamarát! - Paul

Príspevok zdieľaný používateľom Paul McCartney (@paulmccartney) 7. júla 2020 o 6:14 PDT

Kliknite a zobrazte galériu Všetko najlepšie k 80. narodeninám, Ringo Starr!

Ďalej snímka