Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Hviezdy Ric Flair v ofsajde a Ric Flair Drip od Metro Boomin

Woooooooooooooooooooo!

Migosov členovia Offset, Metro Boomin a 21 Savage zverejnili vo štvrtok oficiálne hudobné video k filmu Ric Flair Drip. A kto lepšie hrať vo videu ako samotný ikonický Nature Boy?

SÚVISIACE: Ric Flair nie je hrdý na to, že pripustil, že spal s 10 000 ženami

Ric Flair (69) sa stretol s triom rapperov pre úplne nový vizuál piesne. Štvorica, inšpirovaná legendárnou záľubou Flaira v chvastúni a luxuse, nemala problém preblokovať svoje bohatstvo pre fotoaparát.

Ofset a Flair si dokonca uctili jeho zápasnícku kariéru tým, že si obliekli lesklé róby zdobené slovami Nature Boy a boli doplnení dostatkom šperkov, ktoré spôsobovali problémy s krkom.SÚVISIACE: Ric Flair otvára takmer smrť z rokov zneužívania alkoholu

Najlepší okamih videa však nastane, keď hudba stlmí, takže Flair môže poskytnúť klasické wrestlingové promo s hip-hopovým nádychom. Hej, toto je pre všetky moje bozky, krádeže, rozdávanie kolies, jazda limuzínou, lietanie prúdom, drippin ‘syn zbraní. Vábiť!

Pieseň vyšla na oficiálnom albume 21 Savage Vevo, a to aj napriek tomu, že sa rapper objavil iba vo videu a nie na skladbe skladby.Kliknite a zobrazte galériu 15 albumov, ktoré vychádzajú v marci a vyzerajú úžasne

Ďalej snímka