Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Výhľad

Joy Behar v klipu s novým povrchom odhalila, že sa kedysi obliekla ako „krásna africká žena“.

Pretože rozhovor o čiernej tvári pokračuje vo verejnej sfére, Joy Behar je najnovšou celebritou, o ktorej sa zistilo, že sa v minulosti zaoberala rasistickými praktikami.

SÚVISIACE: Ospravedlnenie za problém Gucci po tom, čo bol zabitý za uvoľnenie svetra, ktorý sa zdal byť podobný Blackface

V klipe z roku 2016 z filmu The View sa znovu objavil používateľ Zábal Jon Levine na twitteri, spoluorganizátor Behar hovorí o a New York Times kúsok o tom, ako prirodzene sa kučeravé vlasy vrátili vo veľkom štýle.

Na obrazovku sa potom dostane fotografia 29-ročnej Behar a jej moderátorka Raven-Symone šokovane reaguje: To si ty, Joy? Joy, si čierna? Joy - si moja teta, Joy?

Behar vysvetľuje: Bola to halloweenská párty, išiel som ako krásna africká žena.Áno, ale nie si čierny, hovorí Symone, na čo Behar reaguje, ale to sú moje vlasy.

Prostredníctvom rozruchu sa Behar pýta: Prečo sa so mnou teraz rozčuľuješ?

Symone sa jej pýta: Mali ste na sebe krém na opaľovanie, a vtedy Behar pripúšťa, že som mala makeup, ktorý bol o niečo tmavší ako moja pokožka.

O epizóde View pôvodne informoval používateľ Jezabel v tom čase.

SÚVISIACE: Megyn Kelly dosiahne ukončenie dohody s NBC

Za posledný týždeň to má guvernér Virgínie Ralph Northam dostať sa pod paľbu za obrázok na stránke jeho ročenky lekárskej fakulty stojaceho muža v čiernej tvári s mužom oblečeným ako člen KKK. Generálny prokurátor vo Virgínii tiež neskôr pripustil, že sa v roku 1980, keď mal 19 rokov, kedysi na večierku obliekol do čierneho.

V októbri minulého roku moderátorka Today Megan Kelly vyvolala polemiku obhajobou obliekania do čierneho tváre, čo viedlo k jej ukončeniu v službách NBC News a oznámila výplatu 30 miliónov dolárov .

Behar zatiaľ nereagoval na znovuobnovený klip.