Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

„Red Table Talk“ bojuje proti malígnym narcisom, Jada odhalila, že Gammy je „práve teraz v situácii“

V najnovšom vydaní Red Table Talk sa k žene pripojil psychológ Dr. Ramani Durvasula na diskusiu o tom, ako v živote narábať s narcisom.

Doktorka Durvasula jej ponúkla pohľad na rôzne druhy narcizmu, počnúc zhubným narcisom. Vysvetlila, že tento typ človeka môže byť fyzicky nebezpečný aj veľmi psychicky nebezpečný.

Jada Pinkett Smith sa podelila o svoje osobné skúsenosti s priateľom, ktorý sa oženil so zhubným narcisom, pričom priznala, že túto kombináciu správania videla osobne. Emocionálne zneužívajúce vzťahy a fyzicky zneužívajúce vzťahy, pripomenula.SÚVISIACE: Dámy „Red Table Talk“ diskutujú o trojkách a o tom, či už niekedy premýšľali o tom, že budú so ženami.

Pretože narcisti sa zvyčajne umiestňujú ako obete, existuje pokušenie pokúsiť sa ich zachrániť - pokušenie, ktorému je potrebné sa vyhnúť.

Pinkett Smith pokynula Gammymu a odhalila, že jej matka sa momentálne nachádza v podobnej situácii, v akej diskutovali.

Takže to vás môže zlomiť z cyklu, povedal doktor Ramani Gammymu. Pretože ťa to nikam neposunie.

Doktor Ramani tiež krúžil okolo ďalšej bežnej taktiky, ktorú používali narcisisti.

Gaslighting je forma manipulácie, pri ktorej skutočne nejako získate moc nad človekom pochybovaním a zneplatňovaním jeho reality, vysvetlila. Popieraš ich realitu. A keď popierate realitu niekoho, 90 percent ľudí je ako: ‚Možno majú pravdu. Možno som to nepovedal. ‘Pochybujeme o sebe.

SÚVISIACE S DANOU: Willow Smith hovorí o prdení na prvom rande pri „Red Table Talk“

Dodala: Keď sa to stane opakovane, máte pocit, že sa doslova zbláznite. Už si neveríš. Jediná osoba, ktorá vás môže skutočne zažiť, je niekto, kto má buď určitú moc, alebo ktorej už trochu dôverujete. Preto členovia rodiny svietia na plyn. Preto partneri gaslight ... Gaslighting leží a potom krúti nožom ďalej, aby ste sa cítili blázon.

Epizódu je možné vidieť celú vyššie.