Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Rachel Brosnahan aktualizuje fanúšikov o seriáli „The Marvelous Mrs. Maisel“ 4. série: „Práve sme si prečítali prvé tabuľky“

Je to dobrá správa pre fanúšikov The Marvelous Mrs. Maisel.

Rachel Brosnahan potvrdila, že výroba je späť v sezóne štyri.

Práve sme mali včera prečítaný náš prvý stôl. A máme ich ešte pár a potom sa potápame budúci týždeň, zdieľala herečka v utorňajšej epizóde filmu Global’s Tamron Hall . Ak všetko pôjde podľa plánu ... Viem niečo o tom, čo sa deje teraz, a môžem povedať iba to, že existuje viac stand-upu, existuje veľa shenanigans s Midge a Susie, ktorých Alex [Borstein] láskyplne nazval Smidge, prichádza viac shenaniganov „viac“ Smidge. A veľké čiapky, šialené čiapky. To je asi tak všetko, čo k tomu môžem povedať.Brosnahan predtým návrat škádlil, odhalenie pandémie koronavírusov oneskorilo začiatok natáčania.

SÚVISIACE: Rachel Brosnahan je mama na úteku v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, kriminálny thriller „Som tvojou ženou“

Mali sme sa vrátiť v júni a samozrejme to vtedy nebolo bezpečné urobiť, ale ja som vlastne pochádzal z parochne a topánok a klobúkov. Doslova pred 20 minútami vošla do dverí a vysvetlila to počas vystúpenia Jessri Cagle Show v SiriusXM minulý mesiac.

Takže sa teraz pripravujeme na nádejný návrat v januári a sme skutočne, skutočne nadšení. Klobúky sú šialené. Klobúky sú mimo kontroly. Možno sme túto sezónu stratili rozum s klobúkmi.

Keď Julia Cunningham spochybňovala, či parochne naznačujú časový skok, Brosnahan odpovedala: Parochne sme vždy mali. Parochne nám v minulosti pomohli s časovými skokmi. Je zrejmé, že Midge bol blonďavý, veľmi zlá voľba, niekedy na vysokej škole. Ale naše parochne sú neuveriteľné a som vďačný za to, že ich máme, najmä pár sezón. Nemyslím si, že by mi zostali vlasy na hlave, ak by sme nepoužívali brilantné, krásne a úžasné parochne.

SÚVISIACE S DANOU: Rachel Brosnahan sa odráža na 1. úlohe: Myslel som si, že „aktívne ukončujem svoju kariéru“

Herečka dodala, že na otázku, či existuje niečo, čo by mohla dráždiť o tom, čo fanúšikovia môžu čakať, by som si priala, aby som mala niečo okrem čiapok. Absolútne netuším, čo sa deje. Som vo všetkých týchto kostýmových úpravách a oni hovoria: „Toto sú šaty, keď je v lahôdke.“ A ja som na to: „Nemám, nemám,“ som sto percent úprimne. Nevidel som scenár. Nič som nevidel

Netuším, čo sa deje túto sezónu. Takže som rovnako nadšený ako všetci ostatní, že to zisťujem.

Brosnahan bola zaneprázdnená propagáciou svojej drámy Amazon Prime Video, I’m Your Woman. Viac sa dozviete v klipe nižšie.