Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra odhaľuje manžela Nicka Jonasa, ktorý sa „učil“ a učil ju na klavíri počas karantény

Napriek tomu, že si Priyanka Chopra zaradila tento program do zoznamu úloh v karanténe, stále nemôže hrať na klavíri.

38-ročná herečka sa pripojila k Ellen DeGeneres v pondelňajšej epizóde The Ellen DeGeneres Show, aby propagovala svoj nový film Netflix The White Tiger a rozliala sa tým, že sa nenaučila hrať na tento nástroj.

Počul som, že ste sa počas karantény chystali učiť na klavír, pýta sa DeGeneres. Ako to šloSÚVISIACE S DANOU: Priyanka Chopra vtipkuje „Len pre ňu bola globálna pandémia“ a Nick Jonas strávil spolu šesť mesiacov: „Oba naše plány sú také šialené“

Och, urobil som to dobré dva dni a potom som bol rád: ‚Nemôžem. Nie som na to dostatočne koordinovaný. ‘Bolo to ťažké, zasmial sa Chopra.

Chopra ani so svojím manželom rockovej hviezdy stále zlyhala.

On (Jonas) bol ten, ktorý sa ma snažil naučiť, a potom to vzdal, keď som to vzdal, zasmiala sa.

Pokiaľ ide o hru na nástroje, som základný ... Nie som veľmi muzikálny.

SÚVISIACE: Exkluzívne: Priyanka Chopra Jonas hovorí o tom, že si sám seba váži: „Zastavil som sa za to“

Neskôr sa Chopra pripojila k spoločnosti DeGeneres kvôli hre Truth Or Drink, ktorá herečku podnietila k ladeniu skladby Celine Dion.

Hviezdy Chopra, Dion a Outlander Sam Heughan sa chystajú zdieľať obrazovku v pripravovanej romantickej komédii s predbežným názvom Text For You.