Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Kráľovská Vlna

Priscilla Presley chce, aby si ju Lana Del Rey zahrala v pripravovanom filme Elvis Biopic

Meteorický vzostup a tragický zánik Elvisa Presleyho bol na obrazovke zobrazený niekoľkokrát a tento príbeh bude ešte raz rozprávaný v pripravovanej životopisnej snímke od režiséra Baza Luhrmanna (Moulin Rouge !, Veľký Gatsby).

S nedávnymi správami, že Austin Butler (The Shannara Chronicles) získal hlavnú rolu Presleyho a Tom Hanks sa chystá hrať manažéra plk. Toma Parkera, ponúka bývalá manželka zosnulej hviezdy svoj názor na to, o kom si myslí, že by ju mal stvárniť stále nepomenovaný životopisný film.

Výbuch zastihol Priscillu Presleyovú v LAX a opýtal sa jej na to, koho by ju najradšej videlo, a to po správach, že medzi tými, ktoré údajne bojujú o túto rolu, sú Ariana Grande a Lana Del Rey.

SÚVISIACE: Austin Butler Nabs Elvis Presley Úloha v pripravovanom životopise Baza Luhrmanna

Páči sa mi Lana, vyhlásila Presley, čím jednoznačne dala svoj súhlas speváčke za takými hitmi ako High By the Beach či Summertime Sadness.Podľa Online radar „Del Rey nemá záujem hrať Priscillu Presleyovú a údajne znechutila Luhrmanna, aby ju obsadil do tejto úlohy. Lana cíti, že je to úloha, ktorú sa narodila, povedala insiderka.

SÚVISIACE: G-Eazy údajne údajný pre úlohu ako Elvis v nadchádzajúcich životopisných filmoch

Ak túto rolu pristane, nebude to prvýkrát, čo bude Del Rey spájaná s jedným z Luhrmannových projektov, a režisérka zaradila svoju pieseň Young & Beautiful na soundtrack k filmu The Great Gatsby.Kliknite a zobrazte galériu Casting Call: Stars Nab nová rola

Ďalej snímka