Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Ex Cressida Bonas z princa Harryho odhaľuje obavy, že po rozdelení bude označená ako „to“ dievča

Bývalá priateľka princa Harryho Cressida Bonasová počas nového rozhovoru diskutuje o tom, že bojuje s pochybnosťami o sebe a navždy je známa ako dievča It.

Bonas, ktorý randil s Harrym v rokoch 2012 až 2014 po tom, čo ho predstavila jeho sesternica princezná Eugenie, hovorí spoločnosti News Corp Australia: Strach z neúspechu, strach z odmietnutia, strach z toho, že to nebude správne, strach z nedokonalosti ... Myslím ktorá ma obmedzila v určitých životných situáciách, podľa Daily Telegraph.

Herečka hovorí o svojom životnom rozchode po Harrym, myslím si, že som nadobudla sebadôveru a našťastie som sa naučila malé veci príliš nepotiť. A myslím si, že mi to určite dalo silnejší zmysel pre cieľ a silnejší zmysel pre to, čo chcem alebo nechcem.LONDÝN, ANGLICKO - 7. marca: Cressida Bonas a princ Harry sa zúčastňujú We Day UK, charitatívnej akcie, ktorá spája mladých ľudí vo Wembley Arena 7. marca 2014 v Londýne v Anglicku. (Foto: Karwai Tang / WireImage)

LONDÝN, ANGLICKO - 7. marca: Cressida Bonas a princ Harry sa zúčastňujú We Day UK, charitatívnej akcie, ktorá spája mladých ľudí vo Wembley Arena 7. marca 2014 v Londýne v Anglicku. (Foto: Karwai Tang / WireImage)

SÚVISIACE: Cressida Bonas priznáva, že si „váži“ rozhodnutie bývalého princa Harryho a Meghan Markle ustúpiť od kráľovského života

Bonas, ktorá sa zaneprázdňovala propagáciou svojej novej šou White House Farm, tvrdí, že sa obávala, aby s ňou značka It girl žila navždy.

Myslím si, že také výrazy sú veľmi úzkoprsé. Myslím si, že pracujem veľmi, veľmi tvrdo, milujem to, čo robím, a len dúfam, že táto rola ukázala ľuďom, čo dokážem a čo by som chcel robiť do budúcnosti a aby ma v žiadnom prípade nechytili do škatule, ona zdieľa.

Bonas, ktorý bol hosťom na Harryho svadbe s Meghan Markle v máji 2018, je teraz zasnúbený s Harrym Wentworth-Stanleyom.

Ako je však všetko, ich svadobné plány boli v súčasnosti pozastavené kvôli pandémii koronavírusov.

Bohužiaľ sa to [oneskorilo], hovorí. Nie sme si celkom istí, aký bude náš ďalší krok, ale svadbu budeme musieť odložiť.

Kliknite a zobrazte galériu 10 najlepších momentov druhého roku manželstva princa Harryho a Meghan Markleovej

Ďalej snímka