Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Hviezda „Orange Is The New Black“ Jackie Cruz si berie Fernanda Garciu

Jackie Cruzje vydatá! TheOranžová je nová čiernahviezda v piatok zviazala uzol so svojím dlhoročným partnerom, umelcom Fernandom Garciom.

Cruz sa v sobotu podelila o túto správu na Instagrame a zverejnila fotografiu svojich a Garciových rúk, z ktorých každá má svadobnú kapelu. Dvojité prstene - od Sarah Appleton Fine Jewelry - vynikli uprostred malebného plážového pozadia. Cruz titulkom pic s ich dátum svadby, 28/28/20.

Fanúšikovia a priatelia celebrít sa pridali k komentárom, aby sa podelili o svoje blahoželanie. Gratulujem mama, napísala Lauren Jauregui.Sarah Hyland pridala jednoduchý, YASSSSS !!!!! zatiaľ čo Natasha Lyonne písala, gratulujem.

Vypadni ?? !! Gratulujem, láska. Tak šťastná za vás, komentovala Tan France.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

28.8.20

Príspevok zdieľaný používateľom Jackie Cruz (@jackiecruz) 29. augusta 2020 o 17:07 PDT

Bolo to rušné leto pre Cruzovú, ktorá sa sústredila na svoju prácu ako aktivistky uprostred hnutia Black Lives Matter a venuje sa vytváraniu dôležitého obsahu so svojou produkčnou spoločnosťou Unspoken Film.

Chcem len viditeľne ukázať svoje skúsenosti, pretože jediné, o čom môžem skutočne hovoriť, sú moje skúsenosti z Hollywoodu a z môjho životaspeváčka a herečkapovedal ET minulý mesiac. Pracujem na svojej vlastnej televíznej šou, ktorú som vytvoril, ako som sa cítil ako Latina, mimo škatuľky tu v Hollywoode, a rozdiel medzi Latinoameričanmi v New Yorku a LA To nevidíme príliš často - a je rozdiel.

Trvalo mi dlho, kým som sa sem dostala, dodala. [Pracujem] najťažšie pri otváraní dverí ľuďom, ktorí vyzerajú ako ja alebo majú tento sen, ktorý sa zdá byť nemožný.

Viac o Cruzovi sa dozviete vo videu nižšie.

VIAC OD ET:

Ako Jackie Cruz našla hlas, keď bojovala za rovnosť

Jackie Cruz z „OITNB“ zdieľa podrobnosti nového albumu (exkluzívne)

Jackie Cruz sa vracia k takmer smrteľnému autonehode v emotívnom hudobnom videu „Melly 16“ (exkluzívne)