Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Vlastné

Oprah bude hostiteľom špeciálu na dve noci zameraného na závod: „Kam pôjdeme odtiaľto?“

Pretože po celom svete pokračujú protesty v reakcii na tragickú smrť Georga Floyda, chce Oprah Winfreyová podnietiť rozhovor o rasizme v Amerike.

Tento týždeň VLASTNÁ Kanada: sieť Oprah Winfrey ohlásila plány špeciálu na dve noci, ktorý sa bude konať budúci týždeň, OWN Spotlight: Kam pôjdeme odtiaľto ?.

Špeciál - ktorý sa bude vysielať v utorok 9. júna o 21:00. ET / PT a streda 10. júna o 21:00 ET / PT - bude sa vysielať súčasne VLASTNÁ Kanada spolu s 18 ďalšími sieťami vlastnenými spoločnosťou Discovery. Okrem toho bude bezplatne streamovať aj v aplikáciách Watch OWN a Discovery Family TVE, ako aj na vlastných kanáloch YouTube, Facebook a Instagram a bude k dispozícii na globálnych platformách Discovery vo viac ako 200 krajinách a teritóriách.SÚVISIACE: Oprah a Gayle King sa rozprávajú o rasizme v Amerike: „Nepoznám černocha, ktorý nebol profilovaný, vrátane Stedmana“

V špeciáli vystúpi Winfrey, ktorý hovorí priamo s radou čiernych mysliacich vodcov, aktivistov a umelcov o systematickom rasizme a súčasnom stave Ameriky.

Viedol som súkromné ​​rozhovory s priateľmi a vedúcimi predstaviteľmi o tom, čo bude ďalej a odkiaľ pôjdeme, uviedla Winfreyová v oznámení. Myslel som, že by bolo záujmom aj službou preniesť ich nápady, obavy a pripomienky do celoštátneho hľadiska.

Hĺbkové rozhovory ponúkajú prehľad a konkrétne plány na zodpovedanie otázok Na čom teraz záleží? Na čom záleží ďalej? a Kam odtiaľto pôjdeme ?.

Medzi hosťami budú napríklad politička Stacey Abrams, novinár Charles M. Blow, starostka Atlanty Keisha Lance Bottoms, filmárka nominovaná na Oscara Ava DuVernay (Keď nás vidia), profesorka a autorka Jennifer Eberhardt (autorka Zaujatý ) novinár a Pulitzer ocenený zakladateľ projektu 1619 Nikole Hannah-Jones historik a autor Ibram Kendi ( Ako byť antirasistom ), ocenený herec David Oyelowo (Selma), zakladateľ organizácie Color of Change Rashad Robinson a člen Národnej rady Národnej asociácie pre pokrok v farebných ľuďoch (NAACP) reverend Dr. William J. Barber II.

SÚVISIACE: Oprah, Barack a Michelle Obama hovoria o zabití polície Georga Floyda

Ako sieť zameraná na podporu a pozdvihnutie čiernych životov sa spoločnosť OWN zaviazala poskytnúť našej komunite dôležitý dialóg a užitočné zdroje v tejto náročnej dobe, keď oplakávame vraždu Georga Floyda a položíme si otázku, ako sa môžeme spojiť, aby sme vytvorili zmysluplnú zmenu, povedal VLASTNÁ prezidentka Tina Perry. Som hrdý na to, že sa k nám pridala naša rodina Discovery, aby sme túto správu solidárne umocnili.

Neexistuje nikto ako Oprah, ktorý by nás všetkých spojil v tomto kritickom okamihu našej histórie, aby ponúkol postrehy, perspektívu a konanie, dodal David Zaslav, prezident a CEO spoločnosti Discovery, Inc. Je nám cťou spolupracovať s OWN a využívať náš globálny dosah. rozšíriť túto dôležitú diskusiu o globálnych otázkach hospodárskej a sociálnej spravodlivosti a rovnosti na potenciálne publikum jednej miliardy ľudí na viac ako 200 trhoch spôsobom, aký dokáže iba Discovery.