Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Severozápad

North West Raps Počas módnej prehliadky Kanye West Yeezy v Paríži reaguje spoločnosť ZaZa

severozápadje hviezdou vo výrobe!

Šesťročná dcéraKim Kardashian WestaKanye Westv pondelok upriamila pozornosť na svoje otcove kroky rapovaním počas Parížskeho týždňa módy. Zatiaľ čo modelky kráčali po dráhe módnej prehliadky Yeezy Season 8, nádejná speváčka si vybrala svoje rozkošné rytmy.

Kanye West, North West. Foto WWD / Shutterstock

Kanye West, North West. Foto WWD / ShutterstockÁno, áno, áno, áno. Choďte do ulíc, áno, sever rapuje. Áno, áno, áno, áno. Super, roztomilé, super, áno!

Na konci predstavenia North sa k nej na pódiu pripojil Kanye s obrovským úsmevom, ktorý vyjadroval, aký hrdý bol na to, keď bol svedkom žiarivého okamihu svojej dcéry. Pozerajte až do konca a počujte, ako North doslova kričí do mikrofónu:

Netrvalo dlho a video sa stalo virálnym. Mnoho fanúšikov chválilo Kanyeho mini-ja na sociálnych sieťach. Rapovanie na severozápad prinútilo Nicki, Megan, Cardi a Doja do predčasného dôchodku s oznámením „ČO SÚ TI?!?“ jeden fanúšik zavtipkoval a druhý písal: Na koncerte na severozápade bola módna prehliadka !? Aká štedrá kráľovná! Umožní jej otcovi požičať si pódium!

Oficiálny účet Instagramu pre 5-ročného rappera ZaZa reagoval na výkon Západu. Mama ZaZa podporila výkon Západu, ale požiadala domácnosť Kardashian-západ, aby uznala originál.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

ĎAKUJEM! za to, že miluješ ZaZa ako ty. NOVINKA TENTO TÝŽDEŇ VYDANÝ 🤟 peniaze prichádzajú Innnn, peniaze prichádzajú Innnn (BOOM BOOM!). . #ZaZaChallenge #WhatIDo #ThatsANoNo #ZaZa #BlackGirlMagic #blackgirlsrock #HypeKids #hypebae #redcarpetgirlz #explorepage #viral

Príspevok zdieľaný používateľom ZaZa (@redcarpetgirlz) 2. marca 2020 o 13:33 PST

Milujeme ťa, North je veľkým fanúšikom a po celý čas nahráva so svojím otcom v štúdiu. Inšpiruje sa zaZZ a miluje tiež Lay Lay! Kim Kardashian komentovala príspevok ZaZa.

Dnešné vystúpenie Northovho remixu piesne ZaZa bolo niečo, o čo požiadala na poslednú chvíľu a úplné prekvapenie, pokračovala Kardashian. Nechcel som tým dať úver tam, kde bol splatný. Bol by som rád, keby sa dievčatá čoskoro stretli.

Nie je to samozrejme prvýkrát, čo sme videli, ako North predvádza svoju lásku k vystupovaniu. Kim zdieľala veľa videí svojej dcéry, ako bavia dav doma, na večierkoch a dokonca aj počas nedeľnej bohoslužby Kanye.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

TIK tak

Príspevok zdieľaný používateľom Kim Kardashian West (@kimkardashian) 17. februára 2020 o 8:24 PST

Kim minulý mesiac exkluzívne pre ET prezradila, že sever másúkromný účet TikTokktoré používa na nácvik spevu a tanca.

Robíme spolu veľa TikTokov a ona ich dáva do konceptov, zdieľala Kim. Nemá dovolené ich zverejňovať, ale máme veľa TikTokov.

Viac si môžete vypočuť vo videu nižšie.

Viac z ET:

Kim Kardashian tancuje vo videu TikTok so severozápadom

Kim Kardashian odhalila, že severozápad má súkromný účet TikTok (exkluzívny)

Kim Kardashian odhaľuje, že severozápad je pescatár, ako vysvetľuje svoju rastlinnú stravu