Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Nikolaj Coster-Waldau a Charles Dance podporili myšlienku prerobenia finále „Game of Thrones“

Nikolaj Coster-Waldau bol dosť pobavený reakciou na finále Hry o tróny.

V rozhovore s Odroda , herec, ktorý v šou stvárnil Jaime Lannistera, hovoril o reakcii na kontroverzný koniec.

SÚVISIACE: Najpopulárnejšie televízne programy počas pandémie „Game of Thrones“Vôbec som sa tým neriadil. [ Pauzy. ] Je zrejmé, že som o tom počul. Vedel som o petícii za nový koniec, ktorá sa mi zdala veselá. Takmer som chcel darovať tejto petícii. HBO hovorí: „Máte pravdu, toľko ľudí to chce, urobíme to,“ uviedol.

Myslím si, že každý mal svoj vlastný názor. Svet fandomu považujem za skutočne zaujímavý. Každý chcel niečo konkrétne a odlišné od toho, čo dostal. Je to kombinácia - vy si predstavujete koniec, ale tiež si myslím, že ak ste fanúšikom hardcore, bolo skutočne rozrušujúce, že sa to skončilo, pokračoval. Žili ste s tým osem sezón. Stále existuje obrovská komunita venovaná hre Game of Thrones. Myslím, že existoval skutočný strach, ktorý odíde. Muselo sa to skončiť.

Na otázku, čo by zmenil na konci, ak by to bolo na ňom, Coster-Waldau žartoval: Ó, ako to dopadlo? Bol - nie, bolo to v poriadku. Bolo to skvelé. Bolo to fajn. Ako ten príbeh ukončíte? Povieme si to o 10 rokov, potom o tom môžete hovoriť aj vy. Ale teraz si myslím, že je to trochu čerstvé.

Medzitým, hviezda GOT skupiny Coster-Waldau, Charles Dance (tiež známy ako Tywin Lannister), tiež uviedol, že podpíše petíciu za prerobenie poslednej sezóny šou.

SÚVISIACE: „Hra o tróny“ bola britskými divákmi zvolená za obľúbenú televíznu šou 21. storočia

Teda, videl som to. Celú sériu sledujem aj potom, čo som bol zabitý na toalete, s ktorým sa podelil v rozhovore PopCulture .

Pretože som si myslel, že je to fantastická televízna šou, vieš? Mal som veľké šťastie, že som bol toho súčasťou. Miloval som, že tam boli príbehy [kde] som chcel vedieť, čo sa stane s týmito ľuďmi!

Dodal, viem, že finále uspokojilo veľa ľudí. Sklamalo to tiež veľa ľudí a obávam sa, že som v druhom tábore.

Napriek tomu, že chválili spisovateľov Davida Benioffa a D.B. Za to, že Weiss písali v minulých sezónach, pripustil, že ho nebavilo písať vo výbore, ktorý sa stal ku koncu šou.

Myslím si, že David a Dan zvýšili latku, čo sa týka písania televíznych scenárov, uviedol. Sú fenomenálne. A aby to celé skončilo ako výbor, pomyslel som si len: „Hmm, nie.“ Povedal by som, že som z toho trochu ohromený.