Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

John Cena

Nikki Bella priznáva, že tancuje s Artemom Chigvintsevom na „DWTS“, zatiaľ čo zasnúbená s Johnom Cenom, bola „nepríjemná“

Nikki Bella sa obzerá za svojím časom v relácii Dancing With The Stars.

Hviezda Total Bellas sa objavila v hitovej reality šou v roku 2017, keď bola ešte zasnúbená s Johnom Cena. V tom čase bola Bella partnerkou so svojím snúbencom Artemom Chigvintsevom.

SÚVISIACE: Nikki Bella reaguje na odpor po propagácii knihy Dwayna JohnsonaAle keď sa rozprávala s Lisou Vanderpumpovou vo štvrtkovej epizóde The Bellas Podcast, Bella pripustila, že bolo nepríjemné robiť intímnejšie tance s Chigvintsevom, zatiaľ čo bola stále zasnúbená s Cenou. Aj keď v tom čase nebola s Chigvintsevom romanticky spojená.

Vanderpump sa na seriáli objavila v roku 2013 a bola jej partnerkou Gleb Savchenko.

Pamätám si na jednu vec, ktorá mi bola nepríjemná - neviem, či si pamätáte pri niektorých tanečných pohyboch - keď ich noha musela byť medzi tvojou nohou, povedala Bella. Pamätám si ... bolo to prvýkrát, čo bola medzi mojou snúbenicou iná mužská noha a ja som bol ako: „Fíha!“ Bolo to čudné.

SÚVISIACE: Nikki Bella hovorí, že popôrodná depresia ma „zrazila na zem“

Dodala: „Určite si k nim vytvoríte emocionálne puto, pretože je to také strašidelné ... Nikdy predtým som nebol taký nervózny ... To je tá bláznivá vec, keď som s [Artemom] teraz nebol, žiadne z týchto pocitov.

Bellain vzťah s Cenou sa skončil v roku 2018. Hviezda WWE sa s Chigvintsevom začala stretávať takmer o rok neskôr. Teraz sú už zasnúbení a začiatkom tohto roka privítali svojho syna Matteo.