Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Nick Jonas na možnom stretnutí Jonas Brothers: „Never Say Never“

Fanúšikovia bratov Jonasovcov tento týždeň vyvolali online šialenstvo, keď skupina zjavne odhodila pár veľmi malých náznakov, že by sa v blízkej budúcnosti mohli niekedy dať opäť dokopy, a Nick Jonas je tejto možnosti otvorený.

Ľudia správy že hovoriť s JE! na červenom koberci na Grammy 2018 Jonas vysvetlil fámy a povedal: „Boli sme spolu na víkende a tuším bol náš Instagram reštartovaný.

Pokiaľ ide o to, či by sa kapela mohla dať opäť dokopy, dodal Jonas: „Momentálne sa neplánuje žiadne stretnutie. Nikdy však nehovor nikdy - nikdy nevieš, čo sa stane.Nick, Joe a Kevin, ktorí to kvôli kreatívnym rozdielom nazvali deň v októbri 2013, po opätovnej aktivácii skupiny nastavili jazyky Instagram približne po štyroch rokoch.

Fanúšikovia potom spôsobili online chaos ešte viac, keď si všimli, že hudobník Ryan Liestman, ktorý predtým pracoval s touto trojkou v rokoch 2007 - 2013, zverejnil momentku spoločného stretnutia.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Rodinné stretnutie.

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan Liestman (RION) (@ryanliestman) 15. januára 2018 o 15:50 PST

SÚVISIACE: Nick Jonas a Jack Black predstavili veselé hudobné video k motívu „Jumanji: Welcome To The Jungle“.

Nie je prekvapením, že vôbec netrvalo dlho, kým používatelia sociálnych médií húfne komentovali špekulácie a mnohí sa presvedčili, že by to mohol byť rok, v ktorom by bratia Jonasovci opäť vystúpili na scénu ako trojica.

SÚVISIACE: Fanúšikovia chcú, aby Nick Jonas hral DC Comics Superhero Nightwing - a bol by za to „super dole“

Najnovšie správy sa šíria po tom, čo Nick pripustil, že to bol dôvod, prečo sa bratia rozišli.

Počas vystúpenia v relácii Watch What Happens Live povedal: V skratke som povedal: „Pozri, mám pocit, že sme mali v skupine už dlhšie komplikácie, bez toho, aby som sa im venoval. Myslím si, že tento vlak spadne z koľají bez toho, aby sa stal skutočným v súvislosti s niektorými obavami a obmedzeniami, ktoré môžeme cítiť ako jednotlivci v skupine. “

Bol to veľmi tvrdý rozhovor a na chvíľu to rodinu trochu otriaslo. Teda, chystali sme sa na turné. Boli sme dva dni od začiatku turné.

Sledujte Nicka, s ktorým sa rozprávate A Kanada o jeho úlohe v Jumanji: Vitajte v džungli v klipe nižšie: