Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Netflix vyzdvihuje sériu superhrdinov Michaela B. Jordana Raising Dion

Netflix bude mať čoskoro pod palcom novú sériu superhrdinov. Výkonným producentom a producentom je Michael B. Jordan a účinkovaním v snímke Raising Dion.

Seriál založený na komikse a krátkometrážnom filme, ktorý napísal a režíroval Dennis Liu, si spoločnosť Netflix vyzdvihla ako prvú sériu s 10 epizódami.

SÚVISIACE: Michael B. Jordan oslovuje správy o homosexualite: „Zvyčajne nehovorím **Raising Dion rozpráva príbeh Nicole Reese, slobodnej matky, ktorá sa učí svojho syna Diona, má superveľmoci. Séria sleduje ťažkosti, ktoré má s výchovou svojho superhrdinského syna, aby nadobro využíval svoje sily, keď rastú a menia sa.

Hviezda Čierneho pantera si zahrá Marka, zosnulého manžela Nicole, a v súčasnosti je jediným hercom zapojeným do projektu.

Carol Barbee, ktorá pôsobila ako showrunnerka v UnReal a pracovala na Judging Amy a Jericho, bude stáť na čele novej série.