Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Hudobný videoklip „I Believe In You“ od Michaela Bublinu je príliš roztomilý na zvládnutie

Dojemné nové hudobné video Michaela Bublinu ku skladbe I Believe in You vyrozpráva príbeh starý ako čas a roztopí aj tie najchudobnejšie srdcia.

Nové video, ktoré bolo vytvorené, režírované a v hlavnej úlohe s choreografom Derekom Houghom oceneným Emmy, skúma romantický príbeh páru v ich rôznych životných etapách. Všetko sa to začína, keď pekné dievča upúta pozornosť rozkošného malého chlapca.

SÚVISIACE S DANOU: Michael Buble vytiahol ceny Brit Awards, už nie je hostiteľskou šou

Láska šteniatka sa transformuje do vzťahu medzi dvoma mladými dospievajúcimi, ktorí sa delia o svoj prvý bozk, keď sa brnkanie na gitaru a Bublina jedinečná voľba hlasu dostanú k srdcu. Deti vyrastú, zosobášia sa a nasťahujú sa k sebe, keď sa video premení na dômyselne choreografickú tanečnú scénu v dome v strede rekonštrukcie.

Bublina stopa, ktorá vedie k dobrému pocitu, naďalej vyžaruje lásku, pretože postavy majú deti, bojujú, líčia sa a starnú spolu. Upozorňujeme, že pravdepodobne budete mať slzy.Produkciu videa si prevzal superstar Dancing with the Stars Hough, zatiaľ čo Buble si oddýchol od svojej kariéry, keď sa zameral na blaho svojho trojročného syna Noaha, ktorý sa lieči na rakovinu. Kanadský spevák sa minulý týždeň podelil o dobré správy a odhalil, že Noemove liečby prebiehajú dobre.

SÚVISIACE: Aktualizácia informácie o Michaelovi Bublovi po diagnostikovaní rakoviny Son

31-ročný Hough napísal na svoju oficiálnu stránku na Facebooku: „Bolo mi potešením pracovať na tomto projekte - pozitívnom príbehu o večnej láske. Posielam všetku túto energiu Michaelovi a jeho úžasnej rodine #believeinyou.I Believe in You je druhý singel z albumu Buble’s Nobody But Me, ktorý debutoval vlani v októbri na 2. mieste Billboard 200 najlepších grafov.