Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Actors Fund

Účinkujúci „Melrose Place“ sa stretli v priamom prenose v prospech hercovského fondu

Utorková noc prináša veľký hit nostalgie z 90. rokov, keď sa herecké obsadenie Melrose Place opäť spojí, aby zhromaždilo peniaze pre Actors Fund.

Hrajú: Josie Bissett (Jane Mancini), Thomas Calabro (Michael Mancini), Marcia Cross (Kimberly Shaw), Laura Leighton (Sydney Andrews), Heather Locklear (Amanda Woodward), Doug Savant (Matt Fielding), Grant Show (Jake Hanson). , Andrew Shue (Billy Campbell), Courtney Thorne-Smith (Alison Parker) a Daphne Zuniga (Jo Reynolds) sa dávajú dokopy za Setha Rudetského a Hviezdy Jamesa Wesleyho v dome.

SÚVISIACE: Eugene Levy, Catherine O’Hara, Martin Short a Andrea Martin usporiadajú virtuálne stretnutie SCTVSeth a ja veríme, že v tejto dobe spoločenského vzďaľovania sa a izolácie možno nájsť veľa šťastia videním známych tvárí z predstavení milovaných celým svetom, uviedol Wesley z virtuálneho stretnutia Melrose Place.Tieto programy nazývame komfortná televízia. A plánujeme mať každý týždeň ešte viac spolu s našimi milovanými divadelnými kamarátmi - to všetko pre The Actors Fund.

Živý prenos sa začína o 20:00. ET / 17:00 PT a je možné si ich pozrieť vo videu vyššie.

Kliknutím zobrazíte galériu Cast Reunions

Ďalej snímka